На захист Посланця Аллаха ﷺ і відкидаючи нормалізацію

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір/Судан

Продовжуючи масштабні публічні акції по усій країні і відкидаючи нормалізацію відносин з єврейським утворенням, Хізб ут-Тахрір провів у суботу 31.10.2020 в Омдурмані демонстрацію під назвою «Нормалізація — це зрадництво, і хто б це не робив, той зрадив Аллаха, Його Посланця ﷺ і віруючих». Люди активно взаємодіяли з акцією, підтримуючи такбірами і коментарями, відкидаючи огидне зрадництво правителів, а також скандуючи гасла разом з організаторами. Багато людей приєдналось до демонстрації і тримали у руках плакати від початку акції до кінця разом з членами Хізб ут-Тахрір. По завершенню акції низка учасників виразили готовність працювати з партією і вступили у дискусії з її членами. Можні було помітити безпрецедентну взаємодію людей, що виявило істинні почуття мусульман, які відмовляються від нормалізації відносин з єврейським утворенням.

Під заголовком «Усі ми будемо викупом за тебе, о, Посланець Аллаха!» Хізб ут-Тахрір провів акцію протесту у місті Гедареф у вівторок 03.11.2020, засудивши напади на господина Мухаммада ﷺ. Присутні активно взаємодіяли з акцією, продемонстрували свою любов до Посланця Аллаха ﷺ і високо оцінили роль Хізб ут-Тахрір і його тверду позицію по проблемам Ісламської Умми. Люди відкрито виражали свою думку під час демонстрації і скандували разом з активістами.

У той же день на ринку міста Вад-Медани члени Хізб ут-Тахрір виступили з публічним зверненням під назвою «Нормалізація — це злочин і зрадництво, і воно не виражає думку народу Судану». Люди уважно слухали виступаючих, у тому числі — група політиків, яка виразила свою підтримку сказаному.

Паралельно у північній частині Омдурмана Хізб ут-Тахрір виступив з публічним зверненням до людей під назвою «Уряд продовжує морити людей голодом і вбивати їх, виконуючи приписи МВФ». Варто відзначити, що акція пройшла одразу після підвищення цін на паливо через скасування субсидій.

«Транспортна криза: рішення і врегулювання» — під такою назвою у четвер 05.11.2020 Хізб ут-Тахрір провів вже традиційне звернення на ринку аль-Калякаля, Хартум. С промовою виступив професор Абдульфаттах Ахмад Дау аль-Байт. Люди підтримали звернення, особливо у тому, що стосується скасування митних зборів і податків на автомобілі та їх запчастини.

Також активісти Гедарефа провели у четвер 11.05.2020 політичне звернення під назвою «Усі ми будемо викупом за тебе, о Посланець Аллаха!». Д-р Майсара Яхья Мухаммад Нур зачепив напади Франції на Посланця Аллаха ﷺ і показав її приховану ненависть до Ісламу і мусульманам, а також розкрив обман і омани, які невірний Захід просуває під прикриттям «демократії» і «свободи», хоча насправді це усього лише вказує на їх моральне падіння. Він зазначив, що те, що відбувається у Франції — яскраве свідчення банкрутства західної культури.

У понеділок після намазу Магріб у північній частині Омдурамана члени Хізб ут-Тахрір організували семінар в мечеті, який провів д-р Ахмад Абкар. Він нагадав про те, як мушріки Мекки ворогували з Пророком ﷺ, шкодили йому і мучили його сподвижників. Потім доктор задав питання: чому вони ворогували з Посланцем Аллаха ﷺ і чому ворогує сьогодні Франція? І відповів на нього так: Франція сьогодні і мушріки тоді ворогували з причини того, що Посланець ﷺ прийшов з істинною системою від Аллаха, що руйнує існуючі системи, які приносять людям лише страждання.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
18.11.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню