За час війни в Ємені країни великої двадцятки експортували в Саудівську Аравію зброї на суму більше 17 млрд. дол.

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Як повідомляється на сайті «AlJazeera» від 17.11.2020, «міжнародне об’єднання організацій «Oxfam» розкритикувало крупні країни світу за експорт зброї на мільярди доларів в Саудівську Аравію під час війни з Єменом в обмін на надання однієї третини цим сум у якості допомоги єменцям, страждаючим від найскладнішої кризи у світі».

Об’єднання «Oxfam» повідомило, що з початку війни в Ємені у 2015 році країни великої двадцятки експортували у Саудівську Аравію зброї на суму більше 17 мільярдів доларів.

Також зазначається, що ці ж країни пожертвували тільки третину цієї суми на підтримку єменського народу, який страждає від найбільшої гуманітарної кризи у світі через війну.

«Ар-Рая»: лихо полягає не тільки у тому, що капіталістичні країни розпалюють конфлікти в ісламських землях, щоб продавати зброю, яка вбиває людей, заради досягнення своєї матеріальної вигоди, але і у тому, що конфліктуючі сторони ведуть війну по довіреності від тих же колоніальних країн, які продають їм зброю. Мусульман вбивають у своїх же країнах зброєю колонізатора — Америки, Британії и Франції — і на гроші самих же мусульман,щоб служити інтересам невірного і здійснювати його плани в ісламських землях. Це показує злочинність і аморальність західного колонізатора, а також підкреслює масштаби служіння мусульманських правителів і лідерів руху Заходу напряму чи через посередництво, як це має місце в Ємені.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
25.11.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню