Якої незалежності хочуть хусіти?

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Коли хусітська преса зазначає новину про заснування корпорації і аналізує промови Абдульмаліка аль-Хусі про самодостатність, Хізб ут-Тахрір підкреслює, що «ідея створення корпорації була спланована і профінансована, щоб сила Ємену була прив’язана до зовнішньому світу».

«Говорити про самодостатність безглуздо, оскільки немає планів по визначенню площі землі, яка буде оброблятись, забезпеченню зрошення і забезпеченню дизельним паливом, враховуючи його дефіцит і високу вартість», — говориться в заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Ємені.

В заяві також зазначається : «Аль-Хусі та його політична рада, як і було у часи їх попередників, не мають ніякого уявлення про економічну систему в Ісламі, про що свідчить їх залежність від Всесвітньої продовольчої програми, від запозичень у Всесвітнього банку і міжнародного валютного фонду — інструментів Америки для контролю над світовою економікою. Ємен гостро потребує того, хто міг би врятувати його від контролю колоніальних країн, адже у країни є можливість запровадити Іслам, визначити економічну проблему та її детальні рішення, а також припинити роботу нинішньої капіталістичної системи, яка домінує в Ємені. Продовольча безпека Ємену не буде досягнута без застосування Ісламу в лиці Другого Праведного Халіфату».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню