Шам — центр ісламських земель

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Благословенна революція Шаму почалась 15 березня 2011 року. Жителі Шаму повстали проти Башара Асада і його режиму, підкореного міжнародній системі. Тоді Захід відчув небезпеку і поквапився стримати революціонерів і погасити полум’я революції, як це було зроблено в Єгипті, Лівії, Ємені і Алжирі.

Міжнародна система на чолі з Америкою розподілила ролі серед держав, щоб стримати революцію Шаму. Так держави були поділені на дві групи:

Перша група — вороги сирійського народу і революції, такі як Китай, Росія і Іран. Ці держави відкрито підтримали сирійський режим і надавали йому військову, політичну і матеріальну допомогу.

Друга група — «друзі сирійського народу», такі як Саудівська Аравія, Катар і Туреччина.

Після цього почався процес дресирування сирійського народу. З одного боку, вороги бомбардували,виганяли, заарештовували, морили голодом і вводили усілякі обмеження. З іншого боку, «друзі сирійського народу» приймали у себе лідерів, надавали усіляку допомогу і надавали намети для таборів біженців, а також виступали з полум’яними промовами. Мета усього цього полягала у тому, щоб завоювати довіру людей, а потім схилити їх до американського політичного рішення, тобто повернути під владу тирану, що означає повернення у підкорення міжнародній системі.

Таким чином, міжнародна система на чолі з Америкою прагнула знайти «друга» для сирійського народу, який зміг би обдурити повсталих людей. І цим «другом» став Ердоган. Він обдурив багатьох людей своїми гучними, але порожніми заявами, завоювавши їх довіру і замислюючи проти них, щоб повернути їх у лоно злочинного сирійського режиму, і, таким чином, в міжнародний дім покори.

Але сирійська революція довела усьому світу, що вона — це повстання заради Аллаха, закликане змінити систему авторитаризму, пригноблення і глобальної несправедливості, щоб замінити її системою справедливості для усього людства — системою Володаря світів,яка виведе людей із пітьми і несправедливості капіталізму до справедливості і світлу Ісламу.

Сирія є ключем до Близькому Сходу, і її падіння означає появу у регіоні нової міжнародної сили,особливо якщо альтернативою стане ідеологічна система, що не відповідає міжнародним стандартам. Це загрожує падінням світового порядку, тому що сьогодні світ втомився під тягарем капіталістичної системи, яка руйнує життя людей і приносить державам лише лиха. Брехня капіталістичних ідей стала ясна навіть серед багатьох західних людей, що ж буде тоді, коли один із ідолів цієї системи буде знищений і паде від рук групи щирих віруючих, особливо у Шамі, центрі ісламських земель?!

Турбота Аллаха, а потім воля, стійкість і терпіння мусульман Шаму сильніші за міжнародну систему та її інструменти, які накинулись на революцію, яка почалась з мечетей, вимагаючи застосування Закону Аллаха. Стійкість і свідомість народу Шаму на протязі багатьох років перед лицем міжнародної системи, очолюваної Америкою, самі по собі стали нищівною перемогою.

Після цих жертв, шахідів і переміщених осіб народ Шаму не буде вдоволеним нічим, окрім Ісламу, так що революція продовжить іти по розпеченому вугіллю, покладаючись на свого Господа, поки Він не обрадує мусульман перемогою, намісництвом і можливістю сповідувати свою релігію. Аллах говорить:

وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيباً

«Скажуть: «Коли ж це трапиться?». Скажи: «Можливо, це трапиться дуже скоро!» (17:51).

Також Він говорить:

لِلَّهِ الأَمْرُ مِن قَبْلُ وَمِن بَعْدُ وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنصُرُ مَن يَشَاء وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ * وَعْدَ اللَّهِ لا يُخْلِفُ اللَّهُ وَعْدَهُ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ

«Аллах приймав рішення до цього і буде приймати їх після цього. У той день віруючі зрадіють допомозі Аллаха. Він допомагає, кому побажає. Він — Могутній, Милосердний. Такою є обіцянка Аллаха, і Аллах не порушує своєї обіцянки, проте більшість людей не знають цього» (30:4,5).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню