Палестинська адміністрація об’явила війну проти народу і релігії

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

В інформаційному офісі Хізб ут-Тахрір/Палестина заявили, що Палестинська адміністрація (ПА) веде об’явлену війну проти народу і релігії і мобілізує своїх головорізів для проведення арештів, придушення віруючих, і зачинення мечетей і запобігання п’ятничних молитов.

У заяві говориться: «ПА мобілізувала усі свої сили, як головорізів, так і служби безпеки, щоб завадити проведенню п’ятничних молитов. Вона провела низку нічних арештів, випередивши кампанію, яка повинна була початись у Калькілії, Тулькармі і Бейт-Лахмі услід за появою закликів відкрити мечеті і провести п’ятничні молитви. А вже вранці почала зачиняти мечеті, перетворивши деякі із них на казарми для своїх сил безпеки. Не зупинившись на цьому, у спробі припинити проведення колективних молитов і покарати «порушників», сили ПА застосували дубинки і сльозогінний газ проти людей, які відмовились підкорятись несправедливим рішенням і провели п’ятничні молитви у мечетях і на площах. Низка людей була заарештована за участь у молитвах».

Далі пишеться: «ПА коїть ці злочини, бажаючи запобігти проведенню одного із ісламських обрядів, а саме — п’ятничної молитви, об’явивши війну проти Ісламу, домів Аллаха і народу Палестини. І це відбувається після того, як вона вичерпала більшу частину своєї енергії, руйнуючи економіку і освіту, преклоняючи коліна перед ворогами і доводячи людей до зубожіння під приводом боротьби з епідемією COVID-19, яка, як здається владі,може поширюватись тільки у школах і мечетях, обходячи стороною переповнені людьми банки, ринки і різні установи».

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір привітав народний рух і масове проведення молитов у мечетях і на площах, вважаючи це доказом ревнощів людей до своєї релігії та їх прагнення захищати свої мечеті і обряди. «І як може бути інакше, якщо це люди рібата, яких хвалив Посланець Аллаха ﷺ, і вони довгі роки протистоять єврейському утворенню у мечеті аль-Акса та у мечеті Ібрахімі в аль-Халілі?!», — зазначається у заяві.

На завершення підкреслюється: «ПА упирається у своєму беззаконні. Напади і арешти — це тиранія, яка стане пальним, розпалюючим ненависть Умми по відношенню до правителів. Прийде день, коли ПА не знайде для себе захисника. Навіть якщо сьогодні є ті, хто захищає її від гніву Умми, але вона ніколи не знайде того, хто захистив би її від гніву Аллаха. Особи, які представляють ПА і виконують її накази у боротьбі з релігією Аллаха, не знайдуть нікого, хто захистить їх перед Могутнім, Караючим».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
06.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая