Єврейське утворення поглинає рештки Західного берегу, а ПА випрошує крихти від колоніальних проектів

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова єврейського уряду Біньямін Нетаньяху розпорядився розпочати будівництво біля 800 одиниць нового житла для поселенців на Західному березі річки Йордан.

Поряд з цим у Каїрі зі схвалення Палестинської адміністрації (ПА) проходила зустріч голів МЗС Франції, Німеччини, Єгипту і Йорданії (каїрська четвірка) для відновлення мирних переговорів між Палестиною і єврейським утворенням.

Коментуючи дану подію,інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише: «У ту мить, коли єврейське утворення поглинає рештки зони «C» на Західному березі, яка залишалась забороненою для народу Палестини по угодам в Осло, ми бачимо, що ПА чіпляється за угоди, які опустошили землі для окупанта. Таким чином, вона не перестає просити рішення по формулі «дві держави» при кожному заході і зустрічі, не останньою із яких є чотирибічна зустріч у Каїрі. Це розширення єврейського утворення не трапилось би, якщо б не «ОЗП» і злощасна угода, пункти якої були втілені в реальності і принесли страждання палестинському народу. Палестинцям варто викинути цю організацію, а не відроджувати її за допомогою нових виборів і коаліцій між фракціями, які піднімають гасла опору, як це відбувається у наші дні. Замість цього треба закликали Умму до виконання свого обов’язку перед Аллахом — спорядженню армій для повного знищення єврейського утворення і звільнення благословенних земель».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.01.2021