Намісництво означає встановлення Праведного Халіфату за методом пророцтва

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Абдульмаліку Бадруддіну аль-Хусі

Абдульмалік Бадруддін аль-Хусі, як зазвичай, кожен рік на протязі священного місяця Рамадан проводить лекції. Половину своєї двадцятої лекції він присвятив темі намісництва людини на землі.

Абдульмалік говорив про намісництво Дауда, Сулеймана, Нуха і Ібрахіма, мир їм. Проте він не згадав намісництво в Ісламі, яке стосується нас і повинно бути в наш час, незважаючи на рясність доказів із Корану і Сунни. І це намісництво повинно бути представлено в Другому Праведному Халіфаті за методом пророцтва.

В своєму коментарі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Ємені пише: «Діяльність по поверненню мусульман до життя була почата у 1953 році великим вченим Такиюддіном ан-Набхані, який заснував Хізб ут-Тахрір в околицях аль-Кудса для побудови Халіфату, слідуючи в цьому Посланця Аллаха ﷺ у створенні Першої Ісламської Держави. Ця діяльність почалась після руйнування Халіфату і знищення влади Ісламу на землі, а також введення західної моделі правління, від якої страждають не тільки мусульмани, але й західні люди.

Абдульмалік вів свої лекції в місяці Рамадан як проповідник, що звертався тільки до своєї групи, яка займається керівними питаннями в Сані, розділяючи їх з «Всезагальним народним конгресом», але не звертався як правитель,який завідує відділами уряду і політики. Абдульмалік аль-Хусі, розповідаючий про намісництво, переслідує тих, хто працює в Ємені з рештою своїх братів по усьому світу для відновлення Ісламу шляхом створення Праведного Халіфату за методом пророцтва. Його слуги арештовують і кидають людей за ґрати на тривалі строки. Деякі із них зараз томляться у в’язниці «Аль-Саліх» в провінції Таіз і в’язниці «Хабра» у місті Сана. Цих людей чомусь не торкнулась нещодавня всезагальна амністія.

Мусульманам для досягнення щастя в обох світах не вистачає тільки намісництва, покладеного на них Аллахом. І це намісництво досягається шляхом встановлення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб правити Ісламом, об’єднати країни мусульман і нести Іслам як послання світу. Хізб ут-Тахрір вже почав цю діяльність, бажаючи втілити обіцянку Аллаха і Посланця Аллаха ﷺ про намісництво на землі.

وَمَا يَنطِقُ عَنِ الْهَوَى ، إِنْ هُوَ إِلَّا وَحْيٌ يُوحَى

«Він не говорить по забаганці. Це — усього лише одкровення, яке внушається йому» (53:3,4).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
12.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая