Окупаційні сили нападають на співробітників палестинських спецслужб, а ПА нічого не робить

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Коментуючи єврейську агресію в Дженіні у минулий четвер, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише в своїй заяві:

«Нещодавня агресія окупаційних сил в місті Дженін, в результаті якої загинули три юнака,в тому числі — нещодавно звільнений по обміну полоненими, іще раз показала усьому народу Палестини, включаючи тих, хто зв’язаний з службами безпеки ПА, злочинність єврейського утворення, з яким деякі сили шукають миру. Ця агресія також показала, що ПА, яка закликала адміністрацію США спричинити тиск на «окупаційну державу», щоб зупинити напади, бачить себе тільки захисником безпеки окупаційних сил, а свою роль вбачає в тому, щоб зберегти окупацію і забезпечити безпеку євреїв, навіть якщо за рахунок життів тих, хто зв’язаний зі службами безпеки ПА і відноситься до палестинському народу.

ПА нічого не зробив у відповідь на вбивство двох співробітників спецслужб і одного громадянського палестинця, а також поранення четвертого чоловіка. Усе, що вона робить — засуджує, порицає і знов падає в ноги злочинних міжнародних організацій і Америки, яка вважається головним опікуном сіоністів. Кожен гідний чоловік повинен відмовитись від ПА, а кожен співробітник служб безпеки повинен звільнитись».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
16.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню