Перехідний уряд Судану закріплює в учбових програмах західні цінності і просвіту

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Офіційна представниця жіночого відділу Хізб ут-Тахрір в Судані в заяві для преси зазначила, що «нинішній уряд країни з миті приходу до влади прагне знищити усе ісламське в освіті і запровадити секуляризм, який грає роль прихованого ворога проти народу, його цінностей і переконань, і працює над підривом ісламської акиди і ідентичності Умми та її культури».

Представниця вказала, що «нинішній перехідний уряд не проявляє такого лицемірства, як проявляв скинутий уряд, а відкрито проголошує секуляризм і розробляє конституцію, в якій прямо говориться, що релігія відокремлена від громадського життя».

Вона додала: «Підкорення уряду цим зрадницьким програмам в обмін на отримання грантів від міжнародних фінансових інститутів дозволяє Заходу реалізувати свій порядок денний по запобіганню повернення Ісламу як системи життя, оскільки міжнародні організації контролюють учбові програми, а школи і інститути забруднені ліберальними і світськими цінностями. В результаті мислителі опинились відокремленими від своєї реальності і своєї Умми, тому що втратили ісламську ідеологічну і політичну думку в рішенні проблем і прийняли світську думку, яка призводить до спотворення законів і систем, що не вирішує, а усугубляє кризу».

На завершення представник Хізб ут-Тахрір підкреслила: «Якщо вороги можуть маніпулювати ісламською просвітою, тоді ідентичність Умми зникає, її образ життя спотвориться, і вона перетвориться у пасивну Умму на міжнародній арені замість того, щоб бути активною. Порятунок полягає в Ісламі і ісламській просвіті замість того, щоб набивати розуми дітей західною світськістю».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
29.09.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая