Економіка в обмін на безпеку Гази — це скальпель для розділу і добивання проблеми

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Міністр закордонних справ єврейського утворення Яір Лапід виступив на щорічній конференції по «боротьбі з тероризмом», яка відбулась у неділю 12.09.2021 в Університеті Райхмана в місті Герцлія на півночі окупованої Палестини, і обнародував план, який він назвав «економіка в обмін на безпеку Гази».

План обертається навколо покращення умов життя в секторі Газа в обмін на політичні поступки і довгострокове затишшя. Зі свого боку, член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині д-р Ібрахім ат-Тамімі зазначив: «Це врегулювання закликано стати точкою входу для фрагментації палестинського питання і для його ліквідації. Очікується, що ас-Сісі стане наріжним каменем в нагляді за підготовкою підґрунтя для проведення зустрічі між єврейським утворенням і представниками Гази, щоб реалізувати американський проект про створення двох держав в такій формі, яка нічим не краще «Угоди сторіччя».

Д-р ат-Тамімі додав: «Те, що ми бачимо у візитах і зустрічах Америки, Йорданії і Єгипту, є яскравим свідченням ступеня змови, яку вони замислюють проти народу Палестини. Це вимагає, щоб групи опору не приймали ніяких політичних пропозицій, будь то пропозиції Америки, Сісі чи єврейського утворення. Усі ці пропозиції повні пасток, поступок і зрадництв і скеровані на те, щоб ліквідувати проблему в межах західних програм.

Ці групи повинні дотримуватись єдиної шаріатської вимоги, а саме — повернення Палестини, очищеної від єврейського утворення. Ісламська Умма, особливо в Єгипті і Йорданії, де знаходиться гніздо змов і зрадництв, повинна негайно вжити кроки, щоб скинути маріонеткові режими, які не менш боягузливі і полохливі, аніж ті, хто чіплявся за шасі літаків, щоб втекти із Афганістану. Умма повинна організувати свої сили і висунути свої армії для звільнення Палестини і викорінення єврейського утворення».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
29.09.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая