Делегація студентів університету ан-Наджа відкидає прийняття адміністрацією університету західних програм

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Після того, як університет ан-Наджа змінив обкладинку своєї сторінки в «Facebook» на картинку, що несе концепцію гендерної рівності на Заході, студентський інформаційний блок сформував делегацію, в яку увійшли представники інформаційного блоку, представники ісламського блоку і група студентів університету.

Сьогодні, в понеділок 04.10.2021, вони направились в деканат, де їх прийняв декан по студентським питанням, який в свою чергу, привітав делегацію і вислухав її точку зору. Делегація говорила про наступне:

Поняття «гендерна рівність» є західним поняттям, яке означає повну рівність статей, і воно суперечить положенням Шаріату, оскільки воно скасовує закони Шаріату, які суперечать цій західній концепції під приводом дискримінації. Відповідно, скасовуються закони про опіку, попечительство, спадкоємство та інші закони. Окрім того, ці поняття поширюють порочність і гомосексуалізм. Поняття гендерної рівності прямо гласить про те, що кожен вправі сам вибирати свою стать.

Народ Палестини — мусульмани в своїй основі, і вони проти таких понять, які суперечать їх просвіті і накликають гнів Аллаха і Його прокляття.

Університет і його адміністрація несуть відповідальність за довірених їм студентів, це зобов’язує їх давати відсіч подібним атакам з боку Заходу в сфері освіти.

Студенти разом з академічним і адміністративним комітетом університету повинні бути в одному окопі, захищаючи ісламські поняття і цінності. Делегація закликає усіх відкинути це зло і викоренити його, як і покарати того, хто посягає на моральність і освіту студентів.

В кінці зустрічі делегація передала декану письмо, адресоване адміністративному і академічному комітету університету, в якому вона вимагала протистояти лютим атакам, націленим на Іслам, і звернулась до викладачів університету зі словами: «Ми адресуємо вам наше звернення, знаючи, що в вас є багатого хорошого. Деякі із вас зайняли гідну позицію по забороні святкування «Іштар», яке проводилось в університеті в свій час в минулому, і ми сподіваємось побачити аналогічну позицію у відбитті цієї агресивної атаки...». Подякувавши делегації, декан пообіцяв передати письмо ректору університету.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
13.10.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая