«Талібан» закликає «міжнародну спільноту» визнати своє правління в Афганістані. Якою ж буде відповідь?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Один із лідерів «Талібану» закликав міжнародну спільноту визнати їх як офіційний афганський уряд.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Сіраджуддін Хаккані перед зібранням в провінції Хост: «Міжнародній спільноті вигідно встановити дипломатичні відносини з Афганістаном, ми потрібні їм, а вони потрібні нам». Він також сказав: «Якщо завтра я їм знадоблюсь по якомусь питанню, на яких принципах вони будуть будувати зі мною розмову?». Спеціально для Центрального радіо Хізб ут-Тахрір Біляль аль-Мухаджір написав коментар до цієї заяви:

«Що стосується політичного визнання «Талібану» міжнародною спільнотою, то воно залежить від ступеня відповідності «Талібана» інтересам колоніальних держав, і перш за усе — Америки. Якщо рух покаже свою готовність повністю служити інтересам Заходу і не відступати від них, то він буде визнаний. Інакше кажучи, «Талібан» повинен усім серцем прийняти західний світський капіталізм і повністю відмовитись від Ісламу і його проявів, аж до змін одягу і гоління бороди — до такого ступеня, щоб зрівнятись в одному ряду з агентами в інших мусульманських країнах,які не судять по законам Аллаха, воюють проти Ісламу і мусульман і ведуть війни за американські інтереси, як це трапилось раніше в Пакистані.

«Талібан» повинен піти назустріч до Умми, і перше, що йому необхідно, так це об’єднати сили з сусідньою братською країною. Після об’єднання сил в Пакистані і в Афганістані їм необхідно встановити Ісламську Державу ,яка буде правити по Книзі Аллаха і Сунні Його Пророка ﷺ. І тоді «Талібан» і двохмільярдна Умма не будуть потребувати визнання міжнародної спільноти хрестоносців . Швидше, це міжнародна спільнота буде неохоче прагнути до визнанню з боку мусульман, перш ніж будуть зруйновані їх фортеці і падуть їх трони. Так чи не прийшов час, щоб «Талібан» передав владу Хізб ут-Тахрір? Хізб готовий до встановленню Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва , у нього досить досвіду, щоб протистояти брехливій і лицемірній міжнародній спільноті».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая», №402
5 Мухаррама 1444 р.х.
3 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню