Хізб ут-Тахрір направив листа асоціації палестинських адвокатів і закликав їх протистояти узурпації влади

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір в Палестині направив листа асоціації палестинських адвокатів, щоб підкреслити їх відповідальність і обов’язковість протистояти злочинам Палестинської адміністрації (ПА) проти свого народу.

Хізб в своєму листі підкреслив:

«Адміністрація з самого початку свого існування працювала зі злим умислом, бажаючи підкорити народ Палестини і зробити його легкою здобиччю для ворогів. Іноді вони прикривали свої злочини законами, а іноді нехтували цими законами. Колонізатори встановили цей уряд і прокреслили йому шлях до реалізації своїх інтересів проти народу Палестини, позбавляючи їх релігії і ідентичності. ПА знехтувала народом, видаючи закони і несправедливо утверджуючи їх, називаючи це «прийнятими нормами». Вони посягнули на збереження людей, влаштували змову проти цінності робочого і його зарплатні , щоб таким чином прийняти закон про соціальне забезпечення.

Були приведені до виконання громадянські, комерційні, кримінальні і багато інших законів. Ці несправедливі закони штовхають людей до вимоги своїх прав, поширюється хаос, руйнується суспільство і спокій всередині країни. Ми єдині з народом Палестини, ми докладемо усіх зусиль для захисту своїх дітей і родин. Ми продовжимо боротьбу, щоб піднести стяг Ісламу. Ми продовжимо шукати допомогу в мусульманських арміях, щоб звільнити Благословенну землю. Ми закликаємо протистояти цій адміністрації вас і увесь народ Палестини з усіма його союзами і загонами. Ми підкреслюємо необхідність того, щоб наша позиція була єдина, і це — прагнення завадити ПА приймати подібні закони і скасувати їх усі, без обговорення і поправок, адже наслідки цих законів будуть катастрофічними і руйнівними для народу Палестини і його проблеми».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая», №404
12 Мухаррама 1444 р.х.
10 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая