Угода «CEDAW», використовуючи маріонетковий уряд, об’являє війну законам Ісламу

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Під час семінару, який стосується «Арабської хартії прав людини», міністр іноземних справ Судану Алі аль-Садік підтвердив продовження зусиль по утвердженню угоди «CEDAW». Він сказав, що Судан докладає значних зусиль для узгодження національного законодавства з міжнародними і регіональними угодами, учасником яких стала країна.

У зв’язку з цим офіційний представник Хизб ут-Тахрір в Судані зробив заяву:

«Конвенція про ліквідацію усіх форм дискримінації у відношенні жінок (CEDAW) суперечить природі людини, суперечить Ісламу і його погляду на жінку, як би прибічники цієї угоди не прикривались брехливими гаслами. Настирливість в реалізації даної угоди з боку суданського уряду показує ступінь його залежності від західних країн. Мета угоди «CEDAW» — віддалити мусульман від релігії і нав’язати їм світський погляд, особливо в соціальній сфері. Статті конвенції суперечать Ісламу і об’являють йому війну,вони закликані розбестити мусульманку і примусити її відмовитись від норм Шаріату.

Іслам установив відмінність між чоловіком і жінкою, вони ж закликають до відмови від цього і встановленню абсолютної рівності. О, мусульмани, ви зрозуміли реальність цієї угоди і її наслідки. Вам необхідно протистояти цій конвенції так само, як необхідно дотримуватись законів релігії. Ви повинні зруйнувати плани Заходу і його приспішників із числа ваших правителів, які не дають вам життя. О, мусульмани, знайте, що слава і велич будуть досягнуті тільки з законами Ісламу, які будуть запроваджені Праведним Халіфатом. І тоді держава Ісламу виправить те, що було зіпсовано західною культурою, більше того, вона поверне людину до свого єства».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №406
4 Сафара 1444 р.х.
31 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню