Проблема Палестини — це проблема Умми

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Студентський блок «Аль-Ваъй» виступив в університеті «Аль-Кудс» з заявою про нещодавні події в Наблусі і про те, що проблема Палестини — це проблема Умми.

Вбивства і злочини — це звичайна справа для сіоністського утворення, і подія в Наблусі — лише частина його злочинів, які не припиняться, поки ця окупаційна влада залишається на Благословенній землі. Своїми діями сіоністи показують, що будуть добиватись ліквідації муджахідів будь-якими шляхами, в тому числі — своєю боягузливою політикою вбивства подалі від фронту. Вони коять подібні злочини, тому що знають, що у народу Палестини та її муджахідів немає ніякої підтримки. Поки ллється кров мусульман в Наблусі і Дженіні, правителі мусульман в регіоні продовжують захищати єврейське утворення і покращувати свої відносини з ним.

Палестина потребує сили, яка звільнить її і покладе край стражданням народу, палестинська проблема — це проблема усієї Умми, а не осадженого народу. Засмучує той факт, що герої Наблуса і Дженіна залишаються практично беззбройними, один на один з окупантом. У той же час, якщо ми заберемось на гори Хеврона, то побачимо кордони, на яких стоїть йорданська армія, а якщо заберемось на дах будівель в Газі, то побачимо кордони, на яких стоїть єгипетська армія.

Головна проблема Умми полягає в зрадництві її правителів, і тому необхідна свідома політична діяльність, скерована на їх скинення а потім — подальша мобілізація армій для звільнення Палестини.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №415
8 Рабі ус-саниі1444 р.х.
2 листопада 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая