Словесними засудженнями аль-Азхара не зупинити страждання жителів Гути

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Необхідна армія, яка раз і назавжди покінчить з Башаром та його наступниками

 

Новина: Аль-Азхар рішуче засудив гуманітарну катастрофу, яка обрушилась на жителів Східної гути, закликаючи усі зацікавлені сторони та гуманітарні організації покласти край стражданням осаджених жителів ставить і негайно припинити атаки на громадянських осіб, а також надати їм гуманітарну допомогу та предмети першої необхідності.

У своєму прес-релізі за 22 лютого 2018 року аль-Азхар зазначив, що жахливі картини та сцени лих, на які наражаються жителі Гути та інших постраждалих районів Сирії, вимагають від міжнародної спільноти активізувати свої зусилля по припиненню триваючих на протязі багатьох років руйнувань та конфліктів, що несли життя сотень тисяч пригноблених сирійців, не говорячи вже про декілька мільйонів біженців. Аль-Азхар виразив підтримку зусиллям Арабської Республіки Єгипет у встановленні миру у Сирії та припиненні кровопролиття, а також у збереженні єдності країни та підтримці вимог сирійського народу (див. на сайті газети «Аль-Яум ас-Сабі»).

У даному контексті йорданське інформагентство «JBCnews» у той же день повідомило про те, що високопосадовий єгипетський дипломат провів зустріч з низкою сирійських загонів та течій всередині Сирії, на якій сторони обговорили екстрені рішення щодо припинення вогню у Східній Гуті у Сирії. Дипломат, що відмовився назвати своє ім’я, повідомив інформагентству «24», що Єгипет проводить зустрічі з російською стороною для того, щоб знайти алгоритм взаєморозуміння, який буде сприяти більш швидкому припиненню вогню у Східній Гуті та захисту громадянських осіб.

Коментар:

Благословенна революція у Шамі вже давно стала революцією усієї Ісламської Умми, і боротьба за ці землі несе відмінний характер. Адже ця боротьба — боротьба між Ісламською Уммою та Заходом, у якій згуртувались усі сили зла, щоб заживо поховати новонароджену революцію, яка з самого початку заявила проте, що її ватажком назавжди є Мухаммад (с.а.с.), і відмовилась стати на коліна та підкоритись гніту. Ця революція кинула виклик усім американським змовам та зірвала усі плани та підступи США. Америка та її союзники залили своїм вогнем та спалили Алеппо та інші провінції. Сьогодні настала черга стійкої Східної Гути, яка, як і інші сирійські міста, відмовилась прийняти думку командирів зрадницьких бойових загонів, а у відповідь її жителям влаштували пекло на очах у бездіяльних армій Умми, що стримуються у своїх казармах, які почали підкорятись більше командам Заходу та його агентів, аніж наказам Всевишнього Аллаха, скерувавши свою зброю у бік беззбройної, страждаючої Ісламської Умми.

О вчені аль-Азхара! О нащадки аль-Ізза ібн Абду Салама! Своїми словесними засудженнями ви не допоможете жителям Гути, не позбавите їх від страждань і не зможете завадити Заходу вбивати їх. Швидше, це лише надихне західних безбожників далі і більше безкарно вбивати жителів Сирії та інших синів Ісламської Умми, яка прагне звільнитись від Заходу та його агентів із числа зрадницьких правителів та наближених до них чиновників. Раніше гуманітарної допомоги та предметів необхідності жителі Східної Гути мають потребу в армії, яка захистила б їх від ворогів та дозволила б їм скористатись згаданою вами гуманітарною допомогою та предметами першої необхідності.

Адже мертві не потребують цих речей, якщо тільки ви не відправите савани замість предметів першої необхідності. Говорячи ж про міжнародну спільноту, про яку ви співаєте та стверджуєте про необхідність її активізації, то ця сама спільнота є свідком та співучасником цих масових вбивств. Якщо б не ця спільнота, то Башар зі своїм проклятим режимом не зміг би протриматись усі ці роки перед щирою революцією на благословенних землях Шаму. Навпаки, саме ця міжнародна спільнота є найбільшим помічником Башара та його прислужників. Що ж стосується прагнень ваших правителів, то вони зовсім не хочуть зупинити кровопролиття у Гуті, як і не прагнуть реалізувати вимоги жителів Гути і встановити мир на землях Шаму. Навпаки, вони хочуть беззаперечної здачі жителів Шаму та їх повного підкорення Башару — американському агенту.

А збереження єдності Сирії, про яке вони заявляють — ніщо інше, як захист башарівського режиму та його держапаратів, головними з яких є розвідувальні служби безпеки, які стали гарантом американського панування на землях Шаму. Говорячи ж про жителів Шаму, варто відзначити, що їх положення аналогічно положенню жителів Єгипту. Як перші, так і другі залишені без усілякої турботи з боку своїх правителів, які якщо б могли знищити своїх жителів, то зробили б це з великим задоволенням. І цей деспотичний режим завдає своїм жителям пекельні страждання на протязі декількох років лише для того, щоб примусити їх прийняти поличне рішення, яке задовольняє Америку та утримує Шам в залежності від неї. Проте дане рішення знаходиться у повному протиріччі з вимогами жителів Шаму, які вони неодноразово заявляли, що викликало безсоння у міжнародної спільноти, усіх західних наддержав та їх агентів із числа правителів у мусульманських країнах. Сподівання жителів Шаму — набагато вище та більше, аніж політичне рішення, яке ви пропагуєте.

Жителі Шаму бажають Халіфат за методом пророцтва,і вони про це відкрито заявили. Благородні сини Шаму прийняли проект Праведного Халіфату та підняли догори стяг Посланця Аллаха (с.а.с.), чудово розуміючи, що увесь світ стане проти них через це. І тому вони з першого дня заявили: «О Аллах! Немає у нас ніякого покровителя, окрім Тебе!». Таким чином, немає у них іншого помічника, окрім Всевишнього Аллаха, перед обличчям віроломного ставлення усіх армій мусульманських країн та байдужості усієї еліти, починаючи від політиків та закінчуючи вченими, які при будь-якій можливості говорити намагаються випустити отруту, обманути страждаючих мусульман та допомогти їх ворогу, не торкаючись істинного рішення, яке поставило б крапку цих лихам Ісламської Умми, а саме — необхідності мобілізації армій мусульманських країн для того, щоб скинути цих зрадницьких прозахідних правителів та встановити Халіфат за методом пророцтва. Адже цього вимагають жителі Шаму, о вчені аль-Азхара!

О вчені аль-Азхара! Своїм мовчанням ви вбиваєте жителів Шаму, а ваше словесне засудження фактично виправдовує їх масове вбивство, залишаючи непокараним даний злочин. Вашим прямим обов’язком є підняти ці армії на допомогу жителям Шаму, незважаючи на зрадницьких правителів, яких треба скинути, а також допомогти ісламській партії Хізб ут-Тахрір, яка працює над встановленням Праведного Халіфату за методом пророцтва по методу і чудово знає плани, підступи та змови Заходу, яка здатна очолити Умму у справі зриву усіх цих ворожих змов. Лише під керівництвом щирих діячів Хізб ут-Тахрір Ісламська Умма отримає перемогу та поверне свою колишню славу у майбутньому Халіфаті, який обіцяли нам Аллах та Його Посланець (с.а.с.). Нехай зробить Всевишній Аллах нас і вас свідками та воїнами цього Праведного Халіфату!

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ﴾

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та посланцю, коли він закликає вас до того, що вас оживляє. І знайте,що Аллах стоїть між людиною та її серцем і що до Нього ми будете зібрані!» (8:24).


Спеціально для центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Абдуллах Абдурахман — Єгипет
11 Джумадааль-ахіра 1439 р.х.
27.02.2018 р.