Конференція в Ер-Ріяді – це нові муки, через які проходить революція Умми у Шамі

Члени сирійської опозиції під час зустрічі в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія 10 грудня 2015 року. (СПА)

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Після того, як Америка витратила даремно час, що розтягнувся на останні два місяці, протягом яких вона ясно усвідомила нездатність утримувати владу режимом кровопивці у Дамаску, і після того, як уже й Росія вдерлася до Сирії у вигляді останньої спроби Америки підперти залізними опорами злочинний режим, відбулася конференція у Відні й було досягнуто швидку угоду, на якій зібралася розпатлана коаліція, що не виправдала сподівань навіть дітей благословенної революції Шама. А потім була скликана конференція в Ер-Ріяді на запрошення Саудівської Аравії.

Підготовка до конференції розпочалася квапливо. Були запрошені всі зацікавлені сторони, як цивільні, так і військові, для того, щоб взяти участь у цій конференції з торгівлі революцією Шама. Запрошення було спрямоване до американської коаліції, члени якої стали поспіхом змагатися між собою у праві дорости до рівня маріонетки і стати членом національного координаційного штабу. Запрошення також було спрямоване і до деяких угрупувань або командувань на землі Сирії.

Було прийнято рішення про участь представників Америки, Британії, Росії, ОАЕ, Катару, Єгипту, Туреччини, Саудівської Аравії, Оману, Йорданії, Лівану та Іраку, які повинні будуть втрутитися в процес у випадку, якщо конференція буде давати збої.

Конференція проводиться після того, як 17 країн, включаючи США, Росію, Саудівську Аравію та Іран, взяли дорожню карту перехідного політичного процесу в Сирії. На конференції до порядку денного було включено ряд основних пунктів, узгоджених раніше на конференціях «Женева-1» і «Женева-2», що стали базовими на конференції у Відні, на якій були присутні міністри закордонних справ країн-спонсорів цієї конференції, про яку вони згадували час від часу на своїх прес-конференціях. Зокрема, було прийнято те, що Сирія буде оберігатися як світська держава, у якої залишаться сталими такі державні інститути, як армія і служби безпеки. Було прийнято, що буде вестися боротьба з кожним, хто стане чинити опір цьому політичному рішенню, а також буде призупинено битву на фронтах...

Запрошення до сторін прийшло майже через п'ять років після початку революції у Шамі, яка на цьому шляху понесла такі жертви, що їх неможливо підрахувати. Замість того, щоб цей відважний народ отримав компенсацію за всі понесені жертви, він отримує удари кинджалом конференцією торгівлі своїми жертвами, а найбільшим ударом стала згода деяких угруповань брати участь у цій торгівлі, які тим самим віддали жителів Шама на повне розтерзання заради того, щоб брати участь у засіданні за одним столом зі злочинним режимом.

Ми запитуємо вас: у чиї обійми ви кидаєте народ Шама і кого ви зустрічаєте заради збереження людей? Адже це ж аманат (ввірена справа), який вам вручив народ Шама! Не зраджуйте Аллаха, Його Посланника ﷺ і цей аманат! Невже підсумком для народу стане покарання від ваших рук, і ви продасте те, що вам було довірено від нього?!

О наш народ Шама! Ось він - новий етап змов, що кружляють над вами, використовують вашу жагу та потребу у відпочинку і безпеці. Клянуся Аллахом, немає у вас іншого виходу, окрім як покладатися на Аллаха і триматися за верв Аллаха з силою і надією. Ваші рани - величні, ваше звернення має велике значення, а ваше положення, до якого ви дійшли, не знесуть навіть високі гори! Але Аллах Всемогутній поручився за вас, і сказав той, хто не говорив з упередженням ﷺ:

إن الله قد تكفل لي بالشام وأهله

«Воістину, Аллах поручився мені за Шам і його жителів».

Будьте такими, якими ви були обіцяні для вашої Умми, які усвідомлюють реальність, мудрими, які зривають, викривають все, що замислюється проти вас!


Автор статті: Абду ад-Далій
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір, Вілаят Сирія
Джерело: Газета «Ар-Райя»
27 Сафара 1437 р.х.
09.12.2015

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню