Арешти та немислимі вироки членам Хізб ут-Тахрір по усьому світу за останні декілька днів

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині 12 грудня з посиланням на «АКИpress» повідомив про те, що влада Киргизстану у рамках «антитерористичної операції» заарештували сімох членів Хізб ут-Тахрір у Джалал-Абадскій області.

Аналогічна операція проведена в Узбекистані, де у Ташкенті 4 члени Хізб ут-Тахрір, серед яких — дві жінки, були заарештовані. Китайське інформаційне агентство «Сіньхуа» 19 грудня повідомило про те, що у ході спільної операції спецслужб та МВС у Киргизстані були заарештовані 11 членів Хізб ут-Тахрір.

14 грудня 2017 року Хізб ут-Тахрір у Танзанії опублікував прес-реліз, у якому засудив несправедливе затримання владою трьох членів партії.

17 грудня 2017 року служби безпеки Тунісу здійснили рейд та заарештували 35 членів Хізб ут-Тахрір, які готувались до проведенню акцій з приводу сьомої річниці революції.

17 грудня 2017 року Касаційний суд в Йорданії залишив у силі рішення суду першої інстанції про позбавлення свободи на три роки доктора Саліма аль-Джарадата, звинувачуваного у «замахуванні на державний устрій, нанесенні образ та причетності до Хізб ут-Тахрір».

8 грудня 2017 року Казанський військовий суд засудив вісім людей до тривалих строків тюремного ув’язнення від 16 до 19 років у в’язницях суворого режиму та до високих штрафів, звинувативши їх в організації діяльності Хізб ут-Тахрір.

Ці арешти за останні декілька днів в Азії, Африці, Росії та на Близькому Сході, переслідування, довільні ув’язнення та вироки, які не припиняються ось вже майже двадцять років , лише підсилюючись, демонструють шалену атаку на хлопців із Хізб ут-Тахрір тільки через найбільш високий, цивілізований, натхненний Ісламом проект , який вони несуть людям і які намагаються втілити у його життя.

Правителі мусульман(а за ними — колоніальний Захід) розуміють силу ідеї та міць проекту, який несе Хізб ут-Тахрір, розуміють його здатність переконувати людей та спричиняти на них ідейно-політичний вплив. Ворогам також ясно, що Хізб ут-Тахрір не використовує ніякі фізичні та військові дії для досягнення своєї мети. Тому мета переслідувань, арештів та суворих вироків з боку режимів — це спроба відлякати людей від Хизба. Вони розуміють те, що якщо не створювати перешкод між Хізбом та народом, то Хізб встановить Праведний Халіфат та втілить Іслам у життя у найкоротший час. Характер діяльності партії та зміни, які вони принесуть, покладуть край пануванню та тиранії — це відомо правителям і це примушує їх застосовувати нібито «демократичні» методи, але, по суті, діяти як бандити та мафія, не звертаючи уваги на законність своїх дій.

Проте Всевишній Аллах, Який надав допомогу, незважаючи на їх скромні можливості перед тиранами, Своїм пророкам, що не зійшли з прямого шляху, мир їм та благословення, не залишить без допомоги Своїх щирих віруючих рабів. Якщо вони продовжать іти по шляху Аллаха та проявлять стійкість, то невірні та лицеміри неодмінно зазнають поразки, нехай навіть через деякий час. Аллах сказав:

إِنَّا لَنَنصُرُ رُسُلَنَا وَٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ فِي ٱلۡحَيَوٰةِ ٱلدُّنۡيَا وَيَوۡمَ يَقُومُ ٱلۡأَشۡهَٰدُ يَوۡمَ لَا يَنفَعُ ٱلظَّٰلِمِينَ مَعۡذِرَتُهُمۡۖ وَلَهُمُ ٱللَّعۡنَةُ وَلَهُمۡ سُوٓءُ ٱلدَّارِ

«Воістину, Ми надамо допомогу Нашим посланцям та віруючим у мирському житті і той день, коли предстануть свідки. У той день вибачення (або виправдання) не допоможуть беззаконникам. На них лежить прокляття, і їм уготований Поганий притулок» (40:51,52).

Газета «Ар-Рая»
27.12.2017

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая