Іран скеровує зброю проти Умми, а не проти її ворогів

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Командуючий ВМС Корпуса Стражів Ісламської революції (КВІР) Ірану контр-адмірал Алі Фадаві заявив про те, що радіус дії іранських ракет та дронів виходить з межі Перської затоки і подалі Оманської затоки.

Як повідомляють ЗМІ, про це сказав у ході заяви з приводу другої річниці затримання іранськими військовими двох катерів ВМС США з десятьма морськими піхотинцями на борту, які запливли на 3 морські милі углиб іранських територіальних вод у січні 2016 року.

Відповідаючи на питання відносно найбільших загроз, з якими стикається Іран у регіоні, Фадаві сказав: «У наших водах під контролем КСІР ми продовжуємо виконувати свій обов’язок більш ефективно, аніж коли-небудь раніше, і це визнає більшість наших ворогів, включаючи нашого головного ворога — Америку».

Фадаві підкреслив, що ракетні можливості Ірану, особливо ракетні системи класу «земля-море» та безпілотники ВМС Ірану, «охоплюють кожен шматочок Перської затоки, Ормузьку протоку, Оманську затоку і те, що за її межами».

«Ар-Рая»: представники іранських військових із числа підкорених Америці дешевих режимів, які довгий час дурили голови мусульман тим, що вони мовляв є ворогами Америки та єврейського утворення, черговий раз виходять для того,щоб виконати свій обов’язок, який поклав на них Вашингтон (або «великий Шайтан»), і «пригрозити» решті захисників їх хазяїв у регіоні. Увесь цей виступ проходить у межах театрального сценарію, який вже усіма вивчений напам’ять.

Насправді, сила гордості Ірану скерована лише проти мусульман — це незмінна манера іранських правителів. Америка присутня на усіх кордонах Ірану, східних і західних, в Афганістані та Іраку, але не піддається ніяким загрозам з боку Тегерану, який, навпаки, підтримує та постачає американські та російські літаки і відкриває їм шлях на мусульман в Іраку та Сирії. Вони обнажили брехню злочинних іранських правителів, які, незважаючи на те, що Іслам забороняє мати дружбу з невірними колонізаторами, не лише дружать з ними, але й навіть посилають свої війська для здійснення їх політики, захисту їх інтересів та агентів у регіоні.


Газета «Ар-Рая»

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню