Сидяча демонстрація у Тріполі з вимогою звільнити ісламістських ув’язнених

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Родичі ісламістських ув’язнених провели масовий сидячий страйк, у якому брали участь тисячі людей, після п’ятничної молитви у Тріполі на знак солідарності з тим, хто об’явив голодування, та з вимогою всезагальної амністії до парламентських виборів.

Демонстрація відбулась за загальною молитвою, до якої закликали родичі при підтримці низки мечетей, що закрили свої двері та приєднались до них.

Представник родичів ув’язнених шейх Ахмад Шималі закликав до прийняття закону про всезагальну амністію до парламентських виборів, підкресливши, що саме цього вимагають усі мусульмани, задаючи питання: хіба влада не може прийняти закон про всезагальну амністію для наших пригноблених дітей, деякі із яких стали жертвами змови, у той час як амністія була надана тим, хто вбив військових в аль-Джуруді, а також тим, хто вбив колишнього прем’єр-міністра?! Він також підкреслив, що вони не погодяться з якою-небудь амністією, що виключає їх дітей та включає агентів, наркоторговців та бандитів (Радіо «Хізбут-Тахрір», Сирія).


Газета «Ар-Рая»
04.04.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая