«Не вважайте це злом для вас. Навпаки, це є добром для вас»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Декілька днів назад Туреччина, Росія та Іран завершили дев’яту зустріч в Астані, яка відбулась без істотних змінень. Зустріч стосувалась американського політичного процесу, у якому країни розділили свої ролі.

Незважаючи на те, що зустрічі передували виселення народу під керівництвом Росії, Ірану та режиму Асада, проте це не було темою обговорення, і у той же час Туреччина не засудила виселення, як вона робить це зазвичай.

Туреччина нічого не здійснила; можливо, це не було обговорено в Астані-8, а якщо не не було обговорено, то це не вважається злочином з точки зору турецького режиму, який претендує на дружбу з революціонерами. По законам Туреччини, ті, хто скоїв цей злочин, не вважаються терористами. З таким ганебним вчинком розкривається роль Туреччина, яка координувала дії з ворогами Умми і нанесла удар у спину революції.

Під такою гучною назвою «Зона деескалації» укладались угоди по продажу Дамаска, його околиць, а потім і північних регіонів Хомса. Це підтверджує той факт, що злочинний сирійський режим, завдяки подібним конференціям, узяв під контроль більше територій, аніж за сім років війни, незважаючи на військову підтримку та слабкість повстанців.

Великі закордонні сили плетуть підступи проти народу Сирії, також маються і дрібні регіональні гравці, які послаблюють революцію зсередини, роблячи мусульман легкою здобиччю для ворога. Незважаючи на те, що вони на протязі довгих років були серед революціонерів, їх роль під час здачі була найбільш помітна. Сьогодні перед повстанцями виникла нова проблема, і вона не менш небезпечна, аніж інші.

Очевидно, що рішення конференцій були досягнуті і що злочинний режим, а за ним — і Росія, бажає перемоги. Проте ця перемога — ілюзія. Те, що сталося, у цьому є багато уроків. Той, хто спостерігає, бачить, що за випробуваннями та труднощами є великі блага, адже очищаються ряди віруючих від зрадників та слабких.

Це також розкриває інструменти злочинного режиму та лідерів угрупувань, які були співучасниками у виселенні народу. Також були розкриті країни, які на протязі тривалого часу показували свою дружбу мусульманам Сирії, такі як Туреччина та Саудівська Аравія. Це викриття показало істину, яка довгий час приховувалась ЗМІ.

Хізб ут-Тахрір неодноразово підкреслював, що революції потрібен проект, який згуртує навколо себе народ під щирим керівництвом та скерує силу до очевидної мети — до скинення режиму та до встановлення Праведного Халіфату, правління у якому буде здійснюватись за методом пророцтва.

Останні події є яскравим доказом того, що правильна революція, — це змінення думок та понять з наступним зміненням систем життя та державних апаратів. Революціонери повинні взяти до уваги цей факт і діяти згідно з ним, щоб замінити злочинний режим Башара та усі його ідеї, такі як націоналізм та патріотизм, і його капіталістичну систему на ісламську систему правління.

Таким чином, події навколо революції дали зрозуміти кожному, що революція досягне успіху, лише опираючись на себе, не зв’язуючись з країнами ззовні. Ці країни переслідують у революції лише свої інтереси, вони не звертають уваги на кров та трупи, вони не знають нічого про права людини і т.п.

Ми повинні знати, що метод скинення тиранії та встановлення законів Аллаха є шаріатським, якому необхідно слідувати. Цей шлях повний труднощів, і не лічить крокуючому по ньому втома та відчай. Це — шлях віруючих, які знайшли керівництво у Книзі Аллаха. Адже Всевишній Аллах попередив віруючих про приниження та страждання:

وَلا تَهِنُوا وَلا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ

«Не слабшайте і не сумуйте, у той час, як ви будете на височині, якщо ви дійсно є віруючими» (3:139).

Революціонери Шаму повинні відшукати свій план у Книзі Аллаха та Сунні Його Пророка ﷺ, вони повинні дотримуватись наказів свого Господа, не покладаючись на пригноблювачів, вони повинні опиратись на дружбу з віруючими та слідувати шляху господина пророків ﷺ у скиненні тиранів. Ні уступкам та приниженням, а повинні бути лише стійкість на ідеї, велич над ворогом та надія на допомогу Аллаха. Як би не затягнулась ніч тиранії, неодмінно буде світанок справедливості Ісламу, коли буде встановлений Халіфат правління у якому буде здійснюватися за методом пророцтва.


Газета «Ар-Рая»
Мунір Насір
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії
23.05.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая