Злочинний єгипетський режим менше аніж за два роки утретє підвищує ціна на паливо

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

У суботу (16.06.2018) на сайті «Aljazeera» було опубліковано наступне:

«Єгипетська влада об’явила у суботу, що сили безпеки почали розгортатись на станціях заправки та стоянках маршрутних таксі після чергового збільшення цін, об’явленого новим урядом.

Услід за цим міністерство внутрішніх справ об’явило про запровадження розширених заходів по забезпеченню безпеки та дорожнього руху поблизу АЗС та стоянок маршрутних таксі для контролю над усілякими можливими порушеннями.

Офіційне інформаційне агентство цитує джерело в органах безпеки, говорячи, що про того, хто порушить інструкції і не буде дотримуватись нового тарифу на перевезення між різноманітними провінціями згідно встановленим та ствердженим цінам у цьому відношенні, буде вжито судових заходів.

Зі свого боку, прем’єр-міністр Єгипту Мустафа Мадбулі заявив, що міністерство забезпечення візьме на себе різницю у нових цінах на паливо, полегшивши роботу пекарень, і що ціна на буханку хліба не буде зачеплена.

У суботу єгипетський уряд підвищив ціни на паливо до 66,6%, продовжуючи свої кроки по скороченню субсидій разом з нещодавнім збільшенням цін на воду, електроенергію та квитки на метро.

Утретє уряд підняв ціни на паливо після того, як курсу фунту був відпущений у вільне плавання у листопаді 2016 року у межах угоди з Міжнародним валютним фондом на суму 12 млрд. доларів.

Незважаючи на те, що таке рішення очікувалось, розчарування громадян було очевидним. Ріст цін на паливо стався через декілька днів після росту цін на електрострум, воду та метро, а також на деякі види послуг, що надаються громадянам. І усе це відбувається у межах реформ, які, на думку уряду, необхідні, проте вони збільшують навантаження на єгиптян.

Аналітики говорять, що реформи уряду Абдуль-Фаттаха ас-Сіси у межах угоди на суму 12 млрд. доларів з МВФ спричинили негативний вплив, особливо на бідний та середній класи, які звикли до певної державної підтримки навіть у цих суворих умовах в Єгипті».

«Ар-Рая»: о жителі Єгипту! Коли ж ви усвідомите, що режим ас-Сісі нічим не відрізняється від режиму Мубарака, проти якого ви повстали?! Нинішній режим навіть гірше та небезпечніше для вас! Коли ви зрозумієте, що єдиним способом порятунку від цих лих та змов проти вас є позбавлення від прозахідного режиму, який розпоряджається вашими грошима та прожитком, а потім створення на його руїнах Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва — держави справедливості, яка буде правити та піклуватись про вас за допомогою Ісламу та його законів?!


Огляд новин «Ар-Рая»
20.06.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая