Хіба мільярди доларів, які вливаються правителями Катару у країни колонізатора, не належать мусульманам?

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У вівторок (03.07.2018) на сайті «AlqudsAlarabi» була опублікована новина: «Катар вирішив купити одну із найбільш знакових будівель зданий Нью-Йорка — готель «Plaza» — за 600 млн. дол.

Державна катарська кампанія «KataraHolding» викупає готель у повну власність, у тому числі 75% акцій індійської бізнес-групи «SaharaIndiaPariwar», повідомив «Reuters» джерело, знайоме з цією угодою.

Як зазначає агентство, останні десятиріччя Катар купує кращі готелі та розкішні об’єкти на Заході у якості частини свого суверенного фонду добробуту вартістю 300 мільярдів доларів, щоб диверсифікувати багатство, яке він накопичує від експорту газу та нафти.

Катар, найбільший у світі експортер скрапленого газу, вже володіє такими відомими готелями, як «TheSavoy» та «TheConnaught» у Лондоні.

Катарський інвестиційний орган (QIA) також інвестував у крупні західні кампанії, такі як «CarmarkerVolkswagen» та гірничодобувний велетень «Glencore».

Угода «PlazaHotel» — одна із найбільших інвестицій  Катара на західному ринку нерухомості з початку блокади у червні минулого року».

 

Огляд новин «Ар-Рая»
11.07.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая