Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запустив кампанію «Звільніть сестер Руману та Рушену!»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Тиранічні правителі Пакистану — послідовники Америки — поглибились у своєму нечесті та жорстокості по відношенню до мусульман, особливо до членів та прибічників Хізб ут-Тахрір.

Після того, як вони практикували викрадення чоловіків із числа членів Хізба, тепер вони почали підло викрадати жінок.

Вночі вони викрали мусульманку Руману Хусейн, відому вчительку, яка отримала ступінь магістра в області ісламських досліджень, а в ніч на понеділок 13.08.2018 вони скоїли нальот на дім, де перебувала  д-р Рушена, і викрали її разом з чоловіком лише за те, що вони: «Наш господь — Аллах!».

У відповідь на беззаконня пакистанського режиму у відношенні мусульманок Центральний інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір запускає глобальну кампанію під назвою «Звільніть сестер Руману и Рушену!». Хізб закликає мусульман приєднатись до нього у діяльності по встановленню Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб заслужити вдоволення Аллаха.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ

«О ті, які увірували! Відповідайте Аллаху та Посланцю, коли він закликає вас до того, що дарує вам життя. Знайте, що Аллах опиняється між людиною та її серцем (може завадити людині добитись того, що їй угодно) і що ви будете зібрані до Нього» (8:24).

 

Огляд новин «Ар-Рая»
29.08.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая