Гроші за відступ та зрадництво — це манера колоніальних держав!

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Як повідомляється на сайті «AlQuds» від 03.08.2018:

«У п’ятницю вранці Держдепартамент США у Вашингтоні підтвердив газеті «AlQuds», що він виділив засоби, призначені для підтримки служб безпеки Палестинської національної адміністрації (ПНА).

«Національне Громадське Радіо» (NPR) повідомило у своєму звіті наприкінці четверга, що Держдепартамент виділив на минулому тижні десятки мільйонів доларів, призначені палестинським службам безпеки «для зміцнення палестинсько-«ізраїльської» координації в області безпеки».

«Адміністрація США продовжує переглядати нашу допомогу палестинцям, щоб вона відповідала інтересам нашої національної безпеки, досягла наших політичних цілей та приносила користь платникам податків США», — сказав газеті «AlQuds» високопосадовий представник Держдепартаменту США, який побажав залишитись анонімним».

«Ар-Рая»: це відбувається поруч з тим, що Америка зменшує фінансову підтримку БАПОР.

Очевидно, що допомога західних колоніальних держав ПНА — це ціна зрадництва щодо Палестини та її народу і ціна забезпечення захисту євреїв та їх злоякісного утворення. З самого початку ПНА була створена для скасування палестинської проблеми у межах планів західних держав та з метою забезпечення захисту євреїв. Ця допомога буде тривати доти, доки ПНА виконує свою функцію, тобто ця допомога призначена не для влади Палестини, а для досягнення зловмисних політичних цілей і захисту національних інтересів Америки і, перш за усе, збереження безпеки євреїв, як заявив американський чиновник.

Ця плачевна реальність вимагає від армій Умми негайно здійснити кроки по усуненню існуючих зрадницьких режимів на землях мусульман та надати допомогу Хізб ут-Тахрір у встановленні Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва, який пробудить мусульман та поведе їх армії до знищення єврейського утворення та звільнення благословенних земель Палестини.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
29.08.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая