Візит голови єврейського утворення в Туреччину: його цілі і небезпеки

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Президент Туреччини Реджеп Ердоган зустрів президента єврейського утворення Іцхака Герцога в Анкарі 09.03.2022 на найвищому рівні.

Він настільки помпезно зустрів президента єврейського утворення, що той був вражений і похвалив Ердогана за теплий прийом. Для Іцхака Герцога була влаштована вечеря в президентському комплексі в Анкарі. Ердоган поводив себе так, нібито хотів, щоб Іцхак Герцог пробачив йому його гріх за те, що раніше Ердоган наважувався критикувати політичні дії єврейського утворення! Але якими б не були заяви Ердогана, його фактичні відносини з єврейським утворенням, яке узурпувало одну із найвеличніших земель Ісламу, завжди залишались міцними. Після переговорів з Іцхаком Герцогом Ердоган заявив: «Покращення «ізраїльсько»-турецьких відносин дуже важливе для поширення стабільності і миру в регіоні. Історичний візит «ізраїльського» президента стане відправною точкою для початку нових відносин між двома сторонами. Він заявив: «Я довів до Іцхака Герцога,що у обох сторін є сила і знання для співпраці в сфері енергетики , економіки і оборони». Він упевнив його в «важливості реалізації плану по утвердженню двох держав (в Палестині)». Також він заявив: «Обсяг торгового обміну між Туреччиною і «Ізраїлем» у минулому році збільшився на 36% і досяг 8,5 млрд. доларів». Він виразив «упевненість у збільшенні товарообігу до 10 млрд. доларів». Раніше він заявляв: «Турецько-«ізраїльські» відносини будуть розвиватись поетапно , починаючи з питання газу і закінчуючи багатьма іншими питаннями. Ми вже почали вживати ці кроки». Нещодавно ЗМІ опублікували інформацію про «поглиблення розвідувальної співпраці між Туреччиною і «Ізраїлем» в останні місяці».

Чому Ердоган усе це робить? Чи припинило єврейське утворення вбивати і арештовувати мусульман Палестини, грабувати їх майно і ресурси їх землі, зносити їх дома , оскверняти мечеть аль-Аксу, блокувати сектор Гази і у цілому завершило свою агресію проти мусульман? Хіба Ердоган зробив що-небудь проти єврейського утворення, окрім рідких незначних протестів заради набуття популярності серед наївних мусульман? Хіба можна уявити, щоб чоловік звільнив п’ядь палестинської землі методом підсилення політичних, розвідувальних і економічних відносин з її окупантом? Максимум, що він може зробити, це агітувати за американський проект «двох держав», який ратифікує окупацію 80% усіх палестинських земель, при цьому Ердоган знає, що даний проект похований практикою розширення єврейських поселень. Не забувайте, що єврейські озброєні сили вбили 10 громадян Туреччини в 2010 році на борту корабля «Mavi Marmara», але Ердоган за це не обірвав відносини з єврейським утворенням, а навпаки, підсилив торгівлю з ними, він не помстився за вбитих мусульман і навіть не назвав їх шахідами.

Ердоган кидає усі сили для того, щоб обслужити колонізаторські інтереси Америки і тим самим зберегти своє крісло, а також попутно добитись деяких політичних і економічних вигід для Туреччини. Проте його популярність в народі сильно упала, а економіка просіла, через що для багатьох людей в Туреччині життя стало доволі тісним. З причини усіх цих міркувань він і бажає зміцнити відносини з єврейським утворенням.

Ціна за зміцнення відносин з єврейським утворенням була оплачена Ердоганом раніше. Одночасно він бажає, як завжди, обслужити інтереси Америки, яка об’явила про припинення своєї допомоги проекту «Східне Середземномор’я», щоб мати можливість відправляти газ із єврейського утворення в Європу через Кіпр і Грецію. До цього 10.01.2022 Америка вже оповістила єврейське утворення і Грецію про те, що вона «не допоможе цьому проекту ані політично, ані економічно». Але той, хто глибоко розбирається в проблемі, знає, що Америка хоче повернути єврейське утворення назад під своє повне підкорення, щоб воно не пішло у бік Європи, яка бажає контролювати Східне Середземномор’я. Саме тому Америка вирішила зв’язати даний проект зі своїм сателітом Туреччиною. Для виконання задуманого Америка доручила Ердогану зблизитись з єврейським утворенням і притягти його самого до реалізації проекту «Східне Середземномор’я» через Туреччину, щоб так контролювати цей морський регіон і не дати просочитись в нього Європі.

Грецький військовий журнал в статті від 10.01.2022 заявив про це наступне: «Проект Афін по збільшенню геополітичного впливу для того, щоб стати центром енергетики і центром історичного альянсу з «Ізраїлем»,який повинен був привести до маргіналізації Туреччини і реалізації інших цілей, рухнув остаточно... Аналогічно обстоїть справа з законом Маніатіса, який визначає зовнішні кордони шельфу Греції: він теж рухнув. Туреччина порушила закон Маніатіса і зміцнила свою перевагу над грецькими позиціями, уклавши турецько-лівійський договір. Тепер і Вашингтон готовий надати Туреччині можливість виконати замислене». Також у цій статті було сказано: «Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс не хоче вести діалог з Туреччиною... як і не вів переговорів з Америкою... За допомогою Німеччини Америка намагається зняти санкції , накладені на Туреччину з причини кризи, яка трапилась через свердловини у минулому році у Східному Середземномор’ї».

У цьому полягає робота Ердогана як сателіта Америки, тобто його зовнішня політика завжди буде залишатись в орбіті колонізаторських проектів США в усьому світі, тим більше — в ісламському регіоні. Якщо Америка побажає, щоб Ердоган зміцнював позиції єврейського утворення, то він буде це робити, щоб в ітозі Америка, опираючись на Туреччину і єврейське утворення, могла контролювати регіон Східного Середземномор’я і не дозволяла Ісламській Уммі піднятись на ноги, прийти до розвитку , звільнитись від ярма колоніалізму і повернути Іслам до правління. Звичайно ж, Америка буд використовувати Туреччину скрізь, де можна, тому ми бачимо, як Туреччина за наказом Америки втрутилась в нещодавні події в Україні, за що Туреччина отримала підтримку своєї економіки і політичну вагу, зміцнивши свої позиції в регіоні. При цьому Ердоган може добитись куди більшого, якщо скасує турецьку республіку і встановить Халіфат, адже тоді він тут же згуртує навколо себе усіх мусульман, об’єднає їх країни і стане лідером однієї із найвеличніших держав світу на землі! Але він вирішив, швидше, повзати по землі, почав потурати Шайтану і заблукав. Він відмовився від честі, яку йому запропонував Всевишній , від честі, яку колись прийняли Мухаммад аль-Фатіх, який завоював нові країни, Селім Явуз, який об’єднав ісламський світ, і Абд аль-Хамід II, який відмовився продати Палестину євреям, за якими стояла Британія.

Одне із зол, від якого страждають мусульмани в наш час, полягає в ідеї т.з. «поміркованих мусульман», лідером яких на сьогоднішній день є Ердоган. Вони служать колонізаторським державам і обманюють наївних мусульман тим, що нібито служать їм і Ісламу, хоча насправді запроваджують ідеї невір’я, запозичуючи їх із світськості , демократії та іншого, слідуючи точнісінько прикладу невірних. Небезпека, яка іде від них, не менше небезпеки самих секуляристів, відкрито ворогуючих з Ісламом.

Своїми вчинками Ердоган довів, що є турецьким аналогом Макіавеллі, чудово володіючи майстерністю обману і брехні, вміло звертаючись з резонансними промовами і збуджуючи почуття в народі, позиціонуючи себе супротивником єврейського утворення і роблячи вигляд , що бажає звільнити хоча б п’ядь землі Палестини! Він вміє обманювати емоційних людей, але на практиці допомагає єврейському утворенню і запроваджує проекти Америки. Натовп виправдовує кожне його зрадництво, які не відрізняються від зрадництв синів Зейда в ОАЕ, від зрадництв короля Бахрейну, від зрадництв Сісі в Єгипті, від зрадництв Абдуллаха II в Йорданії, від зрадництв короля Марокко, від зрадництв Бурхана і Дагло в Судані і від зрадництв інших правителів мусульман, будь вони араби чи неараби.

Милість Аллаха близька до мусульман, через що Він і дозволив з’явитись серед них групі свідомих і щирих мусульман, які протистоять політиці Ердогана так само ж, як до цього вони протистояли політиці Гемаля Абдель Насера, чия зірка сяяла яскравіше, аніж зірка Ердогана. Проте минув час, і ось вже більше ніхто не згадує про Абдель Насера. Ось так і Ердоган з усіма до нього подібними змовниками піде у минуле, тиранічне правління завершиться, а потім прийде Халіфат за методом пророцтва, з дозволу Аллаха.

 

Газета «Ар-Рая»
Устаз Асад Мансур
13 Шаабана 1443 р.х.
16.03.2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню