Симпозіум Хізб ут-Тахрір в аль-Бірі у межах кампанії по захисту честі

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У межах кампанії по захисту честі і жінок, початої Хізб ут-Тахрір декілька тижнів назад на благословенних землях Палестини, у суботу ввечері у місті аль-Біра був організований симпозіум під назвою «Палестинські жінки під прицілом колоніалізму та західної культури».

У симпозіум взяли участь сотні запрошених та зацікавлених чоловіків і жінок, перед якими з доповіддю виступив член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині д-р Бахір Саліх.

Д-р Саліх почав свою лекцію з роз’яснення причини інтересу та сильного бажання колоніального Заходу зіпсувати народ Палестини і поширити серед нього розпусту. Він пояснив, що колоніалізм в особі Америки, Європи та іудеїв бажає розбестити народ Палестини, щоб створити умови та підготувати суспільство до поступок та відмові від своїх принципів та Ісламу, тим самим дозволивши остаточно окупувати Палестину.

Він вказав на систематичні зусилля та заходи, які проводяться і спонсоруються ПНА та здійснюються місцевими інструментами в особі міністерств, закладів, компаній та центрів, які отримують підтримку Заходу у просуненні проектів по розбещенню суспільства, будь то за допомогою навчальних програм, ЗМІ, позашкільних заходів або змішаних між чоловіками та жінками фестивалів.

Наприкінці доповіді вказувалось на підсилений напад колоніалізму на жінок та народ Палестини, позбавляючи скромності чоловіків і жінок, заохочуючи їх до змішування та усамітнення під приводом рівності і свобод, а також позбавляючи їх ревності, заохочуючи відкриття аурату та виставлення напоказ своєї краси і поширюючи розпусту серед них.

Усе це вимагає від народу Палестини — партій, окремих осіб, організацій — зайняти тверду позицію і протистояти цій кампанії політично та ідейно, викриваючи владу та гучно заявляючи про свою позицію, а також застерігаючи людей від цих підлих схем.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
07.11.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню