Америка використовує мусульманські армії у якості найманців для здійснення своїх колоніальних проектів

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір засудив участь лідерів мусульманських, у тому числі — представника пакистанської армії, у міжнародній конференції по боротьбі з «насильницькими екстремістськими організаціями», організованої головою об’єднаного комітету начальників штабів Джозефом Данфордом у штаті Меріленд.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані заявив:

Стало ясно, що Америка використовує мусульманські армії через їх політичне та військове керівництво у якості найманців для здійснення своїх колоніальних проектів, особливо в Ісламському світі. «Тероризм» у міжнародному розумінні — це Іслам, і коли Америка запрошує лідерів цих армій на конференцію по боротьбі з «тероризмом», це означає, що вона втягує їх у боротьбу з Ісламом. Хізб ут-Тахрір застерігає щирих офіцерів у пакистанській армії від переслідування своїх братів по вірі, ставши стрілою у колчані Трампа або загоном організації «Blackwater» та Раймонда Девіса (агент ЦРУ, який вбив у центрі Лахора двох агентів міжвідомчої пакистанської розвідки). Знайте, це — те, чого від вас хочуть.

Падіння у провалля починається, коли просто послизнувся. Зрадництво, як сніжний ком, починається маленьким, але закінчується великим. Зупиніться і закличте до звіту своїх правителів. Хізб ут-Тахрір закликає армії передати керівництво країною тім, хто заслуговує цього, надавши допомогу Хізб ут-Тахрір у встановленні Халіфату за методом пророцтва, у якому велич цього миру і порятунок Майбутнього життя.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
07.11.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая