Справжня революція ґрунтується на Ісламі

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Прийшла чергова річниця єменської революції, яка почалась 11 лютого 2011 року.

У ході цього повстання більшість жителів Ємену закликало до скинення режиму, скаржачись на політичну, економічну та гуманітарну ситуацію у країні через безкінечні війни, причиною виникнення яких є англо-американське суперництво. У зв’язку з цією подією інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Ємені звернувся до жителів країни:

Через багатства та стратегічне положення, яким Аллах наділив Ємен, Британія та Сполучені Штати розв’язали безпощадну боротьбу за контроль над країною. Саме цей конфлікт приніс лиха єменському народу.

Колишній режим на чолі з Алі Салехом, а також партіями, які брали участь разом з ним у правлінні, був слугою британців, який здійснював її плани. Він скоїв проти Ємену жахливий злочин , плоди якого досі пожинають жителі країни. Агенти Америки, будь то рух Баума на півдні або згуртування хоусітів на півночі, коять ті ж самі злочини, що й проанглійські попередники. Вони стали інструментом у руках Америки, беручи участь у розпалюванні війн та конфліктів і представляючи в них одну із сторін.

Такий, що б’ється за Ємен невірний Захід в особі Англії та Америки через своїх агентів та організації зумів змінити курс революції, зіпсувати атмосферу повстання своєю смертельною отрутою і занурити країну у війни та конфлікти. Метою західного втручання було вбити революцію у серцях людей і покласти край повстанню проти капіталістичної системи, її представників та їх злочинів у відношенні народу Ємену, що кояться на протязі десятиріч.

Справжня революція повинна ґрунтуватись на Ісламі, про що без упину нагадує Хізб ут-Тахрір. Вона повинна бути скерована не лише на зміну облич, алей на викорінення усієї системи , включаючи конституцію закони, форму і зміст.

Хіба жителів Ємену не хвилює те положення, у якому опинилась їх революція? Тепер необхідно подумати про правильне змінення цієї жахливої обстановки. Необхідно думати, виходячи із віри та мудрості, і скеруватися у бік істинних змін на основі великого Ісламу. Цього можна досягти лише за допомогою встановлення Праведного Халіфату за метолом пророцтва, який буде задоволений Всевишній Аллах.


Огляд новин «Ар-Рая»
20.02.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню