Американська присутність у наших країнах — це боротьба за вплив

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

В Інтернеті різноманітними сайтами новин публікується та поширюється відео розташування американських військових сил у місті Фаллуджа, а також в інших місцевостях:

Салах-ед-Дін, Найнава та Ербіль. Посольство США у Багдаді підтверджує присутність 5200 американських військовослужбовців у країні, хоча офіційна влада Іраку заперечує це. У зв’язку з цими подіями інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Іраку зробив наступну заяву:

1 — Американські сили присутні в усьому регіоні, а не лише в Іраку, і це насправді є боротьбою за зони впливу, за контроль над ресурсами Ісламської Умми і за розграбування її величезних нафтових запасів. Америка зажди враховує лише свої інтереси, заради досягнення яких вона попирає права людства , переступає усі кордони моралі і глумиться над справедливістю.

2 — З того часу, як Америка вступила на землі Іраку, вона слідує незмінному плану по втіленню своєї стратегії у регіоні. Найважливішими пунктами цього плану є перегляд проекту Сайкс–Піко і нове розмежування країн Близького Сходу , а також переміщення від стадії слабких держав до стадії більш слабких груп, які борються і виснажують одна одну. Механізми реалізації цього плану час від часу можуть в залежності від подій на місцях, проте Америка не відхиляється своєї головної мети, заради якої вона прийшла на ці землі.

3 — Прояв ворожості в американсько-іранських відносинах не відображає реальну природу їх зв’язків, заснованих на захисті життєво важливих інтересів обох сторін. Багато політиків вважають, що Іран є ворогом Америки, і думають, що Америка хоче нанести удар по Ірану і послабити його під приводом незаконної підтримки ополченців. Проте усі факти вказують на міцність відносин між двома державами. Більше того, історія відносин між ними з часів революції Хомейні вказує на те, що суперечки між Америкою та Іраном проявляються лише у заявах з погрозами і словесних перепалках у ЗМІ.

Розмови про те, що Іран очолює визвольний рух у регіоні , не відповідає дійсності. Усі дії Ірану у регіоні узгоджуються з американською стороною. Він чудово усвідомлює це і не перетинає накреслених кордонів , навіть якщо піднімає тон мови, щоб ввести людей в оману або приховати правду. Тому Америка розглядає іранський режим як слугу, який у значній мірі захищає її інтереси. Виходячи із цього, кола прийняття рішень в Америці вважають, що збереження іранського режиму краще, аніж скинення.

Звертаючись до жителів Іраку , ми скажемо: не обманюйтесь солодкими речами окупанта та його ставлеників , які забули слова Аллаха:

۞يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ لَا تَتَّخِذُواْ ٱلۡيَهُودَ وَٱلنَّصَٰرَىٰٓ أَوۡلِيَآءَۘ بَعۡضُهُمۡ أَوۡلِيَآءُ بَعۡضٖۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمۡ فَإِنَّهُۥ مِنۡهُمۡۗ إِنَّ ٱللَّهَ لَا يَهۡدِي ٱلۡقَوۡمَٱلظَّٰلِمِينَ ٥١

«О ті, які увірували! Не вважайте іудеїв та християн своїми помічниками та друзями , оскільки вони допомагають один одному . Якщо ж хто-небудь із вас вважає їх своїми помічниками та друзями, то він сам є одним із них. Воістину, Аллах не веде прямим шляхом несправедливих людей» (5:51).

Слідування за проектами та ідеями невірних, прийняття їх у якості друзів, помічників та союзників , а також укладання з ними угод — усе це накликає на Ірак лиха та відсталість і позбавляє його безпеки. Мусульмани повинні відкинути проекти невірних і усіма дозволеними шляхами намагатись зірвати їх плани і прогнати зі своїх земель. Цього можна добитися лише шляхом відновлення ісламського образу життя у Праведному Халіфаті, який, змітаючи усіх помічників окупанта, відновить справедливість на усій землі.


Огляд новин «Ар-Рая»
20.02.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню