У Судані заарештований д-р Насир Ріда

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Міська поліція Ель-Обейда, адміністративного центру Північного Кордофану, затримала г-на Насира Ріду, голову комітету по зв’язкам Хізб ут-Тахрір у Судані, перед Центральною мечеттю і передала його Національній службі розвідки і безпеки.

Затримання трапилося після його лекції, присвяченої 98-ій річниці руйнування Халіфату у місяці Раджаб. У своїй промові речи д-р Ріда говорив про лихах, що спіткали Умму після руйнування Халіфату, про колонізацію мусульманських територій, розкол країни і розграбування багатств за допомогою зрадників у владі. У ході своєї лекції, прочитаної після полуденної молитви у вівторок 19 березня 2019 року, він закликав віруючих до діяльності по відновленню Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб Іслам і мусульмани набули сили і величі.

Служби безпеки також викликали на допит іншого члена Хізб ут-Тахрір, г-на Назіра Мухаммада Хусейна.

Коментуючи цей злочин з боку державних служб безпеки, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Судані зробив заяву: «Ми розцінюємо дії поліції і служб безпеки у місті Ель-Обейд як зло, яке виходить за межі Ісламу, і вважаємо, що їх метою є збити людей зі шляху Аллаха, допомагаючи ворожим силам. Ті ж самі дії можна було спостерігати у річницю руйнування Халіфату у минулому році, коли сили безпеки арештували офіційного представника Хізб ут-Тахрір у Судані і іще п’ятнадцять членів партії, звинувативши їх у надуманих злочинах, а потім припинивши судове провадження проти них. Вони повторюють той же сценарій, відчайдушно намагаючись завадити партії донести правду до Умми, яка вже переконалась у неспроможності, порочності і несправедливості влади, виходячи на улиці в усіх куточках Судану і вимагаючи скинення режиму.

Умма виступила проти тих, хто протистоїть прихильникам правди, відхиляє усілякі поради і навіть бореться з Ісламом, щоб відповідати вимогам Заходу, особливо Америки. Режим продовжує коїти ці жахливі злочини, але віруючих не лякає в’язниця, тому що вони прагнуть до вдоволення Милосердного, а усі випробування, які їх спіткали, вважають лише наближенням до Всевишнього Аллаху».

На завершення заяви говориться: «Що б не робили правопорушники, і які б перепони не ставили вони перед закликом істини, але світанок Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва вже видніється на горизонті, передвіщаючи швидке падіння тиранічних режимів.

إِنَّ مَوۡعِدَهُمُ ٱلصُّبۡحُۚ أَلَيۡسَ ٱلصُّبۡحُ بِقَرِيبٖ

«Їх строк вийде вранці. Хіба ранок не близько?» (11:81)».


Газета «Ар-Рая»
27.03.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая