Суданський режим арештовує членів Хізб ут-Тахрір

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Силовиками були затримані брати Мухаммад Ахмад Махмуд, Абдуррахім Абдуллах, Малік Мухаммад Хамід та Алі Хасбуллах з причини поширення ними листовок під назвою: «Нехай буде сильна революція, що переслідує досягнення реальних змін!».

Якщо б ті, хто арештовував членів Хізб ут-Тахрір, розуміли зміст даних листовок, то носили б їх на руках і допомогли б їм у поширенні даних публікацій. Але з причини своєї сліпоти вони не розуміють, що там містилось шаріатське послання, якого потребують абсолютно усі: революціонери, силові структури і можновладці серед озброєних сил, які залишили як і раніше вірними своїй релігії. Якщо б кожна бригада та загін займались своєю справою, то положення на вулицях виправилось би. Адже для цієї Умми немає іншого порятунку окрім Ісламу, і немає Ісламу без державності, і немає держави окрім Праведного Халіфату за методом пророцтва. У листовках містилось наступне:

1. Послання революціонерам складалось у тому, що воно просило їх не слідувати за підозрілими діями і нагадувало їм, що вимогою і ціллю є відродження ісламського образу життя і запровадження Ісламського Шаріату шляхом встановлення Халіфату, відхиляючи будь-які шляхи змінення, засновані не на Ісламі.

2. Другим було попередження на адресу органів безпеки і поліції не вбивати, не бити і не залякувати демонстрантів, тому що усе це заборонено Шаріатом (харам).

3. Третє послання було адресовано тим, хто має владу і недоторканість у лавах озброєних сил, щоб вони, подібно ансарам Посланця Аллаха ﷺ, надали підтримку Хізб ут-Тахрір у встановленні Праведного Халіфату за методом пророцтва.

 


Огляд новин «Ар-Рая»
02.01.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню