Ліквідація «Agent Orange» не зітре історію злочинів Америки проти людства

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сполучені Штати виділили 183 млн. доларів на очистку колишнього військового складу у В’єтнамі, призначеного для зберігання отруйної речовини «AgentOrange», яка використовувалась американськими військовими проти комуністів.

«Agent Orange» є високотоксичною речовиною, яке використовувалось американськими військовими у В’єтнамі, що продовжує залишатись головною причиною вроджених аномалій, раку та інвалідності серед населення.

У період з 1962 по 1971 рік американські війська розпилили 80 мільйонів літрів «AgentOrange» над територіями Південного В’єтнаму у відчайдушній спробі вивести комуністичні згуртування із укриттів і позбавити їх харчування («AlJazeera»).

«Ар-Рая»: такою є чорна історія Америки — держави, заснованої на людських черепах. На її совісті знищення індейців, корінних жителів країни, застосування ядерної зброї в Японії, масові вбивства у В’єтнамі, а потім масові вбивства проти Ісламської Умми в Афганістані, Іраку, Сирії та Ємені з використанням літаків, танків, підводних човнів, авіаносців і зброї масового знищення. Зовсім нещодавно світ здригнувся від наслідків використання Сполученими Штатами «матери усіх бомб» в Афганістані. Усе це відбувається за допомогою зрадників і агентів у мусульманських країнах, не говорячи вже про допомогу не менш злочинної Росії, яка використовується у руйнуванні Сирії та знищенні її народу.

Америка вважає, що її злочини проти людства у цілому, та Ісламської Умми — зокрема, можуть бути стерті за допомогою виділення гуманітарної допомоги. І ця допомога проходить через міжнародні організації, які були засновані з метою приховувати злочини і ліквідувати деякі пекельні наслідки. Особливо це стало ясно після падіння масок з потворних облич цих «гуманітарних» закладів і викриття масових зґвалтувань, сексуального шантажу і експлуатації дітей в обмін на надання ліків і продуктів харчування людям у постраждалих районах.

Людство не забуде і не пробачить Америці її злочини. Ісламська Умма жадає притягти її до відповідальності, і ми бачимо, як ісламський світ  закипів, бажаючи позбутися від тиранії, масових вбивств, розграбування і правління тагуту.

Цей рух неминуче завершиться встановленням Халіфату за методом пророцтва, який спитає з Америки за усі злочини, врятує світ та усе людство від зла колоніальних країн і застосує систему Ісламу, яка буде зберігати справедливість, честь і гідність кожної людини.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
01.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая