Уряд Сараджа та армія Хафтара б’ються за інтереси Америки і Британії

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Згідно заяви офіційного представника Уряду національної згоди (УНЗ) Лівії Муханнада Юніса, тимчасовий уряд відмовляється дотримуватись режиму припинення вогню, доки війська Хафтара не покинуть свої позиції на півдні Тріполі і не повернуться у свої казарми. Про це повідомляє інформагентство «Al Wasat».

У заяві, опублікованій департаментом зв’язку і інформації під головуванням ради міністрів, говориться, що «Уряд згоди, Верховний головнокомандуючий лівійської армії, начальник Генштабу і міністерство оборони підтверджують своєї неприйняття будь-якого припинення вогню, якщо наступаючі сили не повернуться на свої позиції у Раджму».

Юніс підкреслив, що УНЗ стежить «за закликами до припинення вогню, з якими виступили сторони, «говорячи, що «їх мета — нанести удар по нашим силам на фронтах з тилу».

Більше 20 днів до півдня від Тріполі тривають зіткнення між силами УНЗ і Халіфи Хафтара. У той же час міжнародна спільнота розділилась у думках з приводу військової ескалації («Al-QudsAl-Arabi»).

«Ар-Рая»: гинуть мусульмани від рук Уряду національної згоди на чолі з Сараджем і «Лівійської національної армії» (ЛНА) під командуванням Хафтара не заради прославлення Ісламу або відродження мусульман, а в інтересах Америки і Європи, які використовують своїх агентів, а потім «по спливанню терміну придатності « викидають їх на смітник історії. Такою є участь маріонеток, які не вилучають уроку від своїх попередників, не поважають себе і не бачать свій лихий стан у мирському житті і своє жалюгідне положення у Наступному. Всевишній Аллах говорить:

وَمَن كَانَ فِي هَٰذِهِۦٓ أَعۡمَىٰ فَهُوَ فِي ٱلۡأٓخِرَةِ أَعۡمَىٰ وَأَضَلُّ سَبِيلٗا

«А хто сліпий у цьому світі, той буде також сліпим в Останньому житті і виявиться іще більш заблудшим» (17:72).

(Із відповіді аміра Хізб ут-Тахрір Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти від 17.04.2019).

 

Огляд новин «Ар-Рая»
01.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая