Суверенна держава ніколи не дозволить втручатись у свої справи

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Заступник помічника держсекретаря США по справам Африки Макіла Джеймс заявила, що на зустрічі з перехідною радою Судану було розглянуто питання про громадянський уряд і необхідність його якнайшвидшого формування.

Вона вказала, що переговори з Перехідною радою Судану були конструктивними, і американська сторона продовжить діалог з Радою на протязі очікуваного періоду.

Голова перехідної військової ради Судану обговорив з делегацією Державного департаменту США ситуацію у Судані і подальшу співпрацю між двома країнами («ElFagr»).

Посол Британії у Судані Ірфан Сіддік заявив, що його країна підтримує передачу влади у Судані громадянському уряду якомога швидше, підкресливши, що громадянський уряд краще для Судану на наступному етапі («Youm7»).

«Ар-Рая»: у жителів Судану виникає питання: чому закордонним силам дозволено втручатись у справ нашої країни? Хіба Судан або яка-небудь інша мусульманська країна втручається у справи Америки і Британії? Чи дозволяють вони втручатись у свої справи? Чому, наприклад, Судан не втручається у дискусії про Трампа та його пихатості у відношенні американського народу? Чому суданські посадові особи не зустрічаються там з опозиційними силами і не заохочують їх скинути Трампа і усунути капіталістичну систему? Так само як ми не бачили, щоб наші політики приєднувались до протестів у США проти крупних лихварів із Уолл-стріт у 2011 році. Хіба те, що Військова рада дозволяє їм втручатись у справи нашої країни, не є ознакою слабкості і приниженості перед ними?!

Тому є сумніви відносно вірності Військової ради своєму народу. Також сумнівна вірність тих, хто вимагає громадянський уряд і погоджується підтримувати відносини з колонізаторами. Їх необхідно вгнати із наших земель, щоб вони не могли втручатись у наші справи або встановлювати контакт з ким-небудь у країні. Коли Трамп на своєму аккаунті у «Twitter» написав лише слова підтримки «жовтим жилетам», міністр закордонних справ Франції Жан-Ів ЛеДріан одразу ж відповів: «Я говорю Дональду Трампу, і президент республіки сказав йому про це ж: «Ми не втручаємось в американські дебати , і ви дозвольте нам жити своїм життям». З того часу Трамп замовчав, і Америка більше не дозволяє собі публічно підтримувати акції протестів у Франції і не вступає у контакт ані з президентом Франції, ані з протестуючими. Така незалежна позиція. Ми більш сильні, аніж Франція, адже Аллах дарував нам релігію, і наша історія повна прикладів стійких позицій. Проте правителі Судану, лідери опозиції і протестного руху не займають таких позицій. Хіба Військова рада і протестуючі, особливо їх лідери, не знають, що суверенна держава не дозволяє іншим країнам втручатись у свої внутрішні справи?

 

Огляд новин «Ар-Рая»
01.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая