Антиісламська акція єврейських популістів

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Лідери крайніх правих націоналістів провели у Празі мітинг, у ході якого назвали міграцію і Іслам найбільшою загрозою для Європи, прагнучи мобілізувати свою підтримку перед виборами в Європейський парламент у наступному місяці.

Перед сотнями зібравшихся активісті на Вацлавскій площі виступили Марін Ле Пен, лідер французької ультраправої партії «Національній фронт», і Герт Вілдерс, засновник голландської антиісламської «Народної партії за свободу і демократію». Також своє відеозвернення до мітингуючих записав міністр внутрішніх справ Італії і лідер антимігрантської партії «Ліга Півночі» Маттео Сальвіні. Окрім того, у мітингу взяв участь чеський політик, член Європейського руху за свободу і демократію.

Усі політики, які виступили, засудили імміграцію та Іслам, пов’язуючи їх з терористичними атаками, і розкритикували нинішню політику ЄС. Вони пообіцяли, що їх альянс буде добиватись радикальних змінень в управлінні Європою. Ле Пен сказала: «Битва за Європу почалась». Потім французька націоналістка додала, що ЄС несе відповідальність за кризу з мігрантами, які заполонили Європу і загрожують знищенням європейських країн. У ході свого виступу Вілдерс заявив, що ЄС не хизується лише фіктивною демократією і намагається «стерти наші національні країни». Голландський націоналіст додав: «Сьогодні ми боремось за своє існування, Іслам — це середньовічний культ, який позбавляє інших свободи … Іслам і свобода несумісні ». Потім він почав гучно повторювати: «Ми не хочемо тут Ісламу!».

Демонстрація була припинена після того, як самі мітингуючі були відтіснені поліцією у межах припинення масових безладів. В управлінні поліції повідомили, що 10 осіб біли затримані, але ніхто не постраждав.

Експерти говорять, що вибори в Європейський парламент 23–26 травня, які відбудуться у 28 країнах Європейського Союзу, можуть стати поворотним пунктом у післявійськовій європейській політиці. Очікується, що традиційні праві та ліві політичні сили втратять підтримку, і поруч з цим популістські партії набудуть більше впливу.

Партія «Свобода і пряма демократія» є найбільш антиімігрантською, антимусульманською і антиєвропейською партією у Чеській Республіці і має 22 місця у 200-місцевому парламенті. Партія хоче заборонити Іслам,який вона називає «ідеологією ненависті». Лідер руху крайніх правих Томіо Окамура у справжній час обіймає посаду віце-спікера парламенту.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
01.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая