Організація «Хаят Тахрір аш-Шам» нахабно відібрала радіоустаткування Хізб ут-Тахрір у Сирії

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Радіо Хізб ут-Тахрір у Сирії опублікувало заяву про неправомірне вилучення радіоустаткування у місцевості Кафр-Увейд службами безпеки «ХТШ».

«Ці несправедливі дії трапились після того,як Хізб ут-Тахрір відкрито висловився проти Сочинської конференції, надання доступу режиму до міжнародних автомагістралей і проти захисту з боку турецьких пунктів, які перешкоджають людям виступати проти головного злочинця Шаму. Також цим подіям передувало звернення партії до людей з закликом не визнавати так звану «Раду Шури», сформовану з метою надати легітимності «уряду порятунку», який обтяжує людей податками, неправомірними зборами і затикає їм роти. І усе це є прелюдією до створення нового уряду для реалізації американського політичного рішення», — вказується у заяві.

«Радіо Хізб ут-Тахрір у Сирії — це голос істини, який взяв на себе відповідальність наставляти Умму — як цивільних, так і військових. Він продовжує попереджати про змови, такі як Сочинська конференція, надання доступу режиму до головних автомагістралей країни і підозрілі пропозиції на кшталт формування ламких урядів і рад шури, які не приносять ніякої користі. І після усього цього ми бачимо, як деякі намагаються примусити нас замовчати», — пишеться наприкінці заяви.


Огляд новин «Ар-Рая»
17.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая