Десять тисяч брехливих заяв Трампа

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

За 828 днів президент США Дональд Трамп зробив 10111 брехливих або таких, що вводять в оману, стверджень.

Про це повідомляє газета «TheWashingtonPost», яка веде подібний підрахунок з початку вступу Трампа на посаду.

З самого початку статистика повинні була охоплювати перші 100 днів президентства Трампа, але процес продовжився і після цього.

Двадцять два відсотки цих заяв були зроблені під час мітингів, посвячених кампанії «Повернемо Америці велич».  

Примітно, що Трамп неодноразово повторював свої брехливі висловлювання. З миті його вступу на пост президента у січні 2017 року двадцять одна брехлива заява повторювалась принаймні двадцять разів («Arabi21», 29.04.2019).

«Ар-Рая»: це результат застосування капіталістичної ідеології як міжнародної системи, яка знаходиться на дні морального занепаду, управляється злочинцями, брехунами, корупціонерами і гомосексуалістами, починаючи з великого злочинця Трампа і закінчуючи руським м’ясником Путіним, не говорячи вже про решту інших правителів західних держав, які не менш злочинні та корумповані.

Це означає, що увесь світ під владою капіталістичної ідеології та її систем занурюється у глибоку прірву. Як брехун, корупціонер та аморальна людина може вирішувати долю народу і вести світову політику?! Хіба ті, які брешуть своїм народам, будуть правдиві з рештою світу, до якого вони питають ворожі почуття?! Чи є іще аргумент на користь того, хто обманувся західною культурою  поширював брехню колонізаторів, виконував їх проекти та міжнародні резолюції?!

 

Огляд новин «Ар-Рая»
08.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню