Палестинська адміністрація викрала доктора Мусаба Абу Аркуба після того, як він подав на неї скаргу

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Служба превентивної безпеки ПА у місті аль-Халіль викрала д-ра Мусаба Абу Аркуба, члена інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині. Це трапилось у понеділок 22.07.2019 перед штаб-квартирою військової розвідки після того, як була подана скарга на дії ПА у його відношенні.

Восьмого числа минулого місяця сили ПА у бандитській манері увірвались у його дім, зламавши двері, тероризували його дітей, погрожуючи кинути бомбу у дім. Їх метою був арешт Мусаба Абу Аркуба, якого на ту мить не було вдома.

У понеділок, коли д-р Мусаб вирушив подати скаргу у Військову прокуратуру, яка відповідає за військових і співробітників служб безпеки, прокуратура направила його у службу військової розвідки для подачі скарги. Покинувши штаб розвідки, він був заарештований силами превентивної безпеки.

Арешт д-ра Мусаба Абу Аркуба показує, що ПА не надає ніякого значення своїм же законам і що хизування чесністю своєї судової системи є брехнею. Насправді ПА використовує усі інструменти для утискання неугодних і затуляння ротів палестинців. У той же час вона боїться і відступає перед «ізраїльськими» бульдозерами, які безперешкодно зносять дома і позбавляють даху палестинців. Усе це підтверджує той факт, що влада здає території і людей ворогам, ведучи війну проти власного народу.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
31.07.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая