Плоди західної цивілізації: рівень самогубств серед американських військовослужбовців працюючих у діючій армії, значно зріс

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Згідно опублікованому звіту Пентагона, рівень самогубств серед діючих військовослужбовців за останні п’ять років значно виріс зріс.

В першому щорічному звіті про самогубства від Пентагону говориться, що рівень смертності від самогубств серед діючих військовослужбовців склав 24,8 на 100 тис. військовослужбовців порівняно з трохи менше 20 на 100 тис. людей у 2013 році. У 2018 році 541 військовослужбовець помер від самогубства, говориться у звіті.

«Ми не йдемо у правильному напрямку», — заявила журналістам Елізабет Ван Вінкль, директор відділу силової стійкості.

Військові командири не змогли дати логічного пояснення причинам росту кількості самогубств серед військових, включаючи ВМС, ВПС і Сухопутні війська.

У статті «CNN» зазначається, що ці самогубства були пов’язані не з умовами війни, а з вживанням наркотиків та особистим життєвим досвідом солдатів, включаючи фінансове  банкрутство.

Це широко розповсюджене явище в Америці разом з не вибірковою стріляниною, від якої гинуть сотні американців кожен рік, ясно вказує на духовну і психологічну порожнечу, а також соціальну дезінтеграцію у цьому суспільстві. І це вказує на неспроможність західної цивілізації, жертвами якої, у першу чергу, стали самі жителі Заходу.

(Журнал «Аль-Вай», №397).

 

Огляд новин «Ар-Рая»
06.11.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая