Створення Халіфату — це не просто вибір між варіантами, а шаріатський обов’язок усіх мусульман

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У пакистанських соціальних мережах та ЗМІ гаряче обговорюється твіт, опублікований нинішнім головнокомандуючим ВМС Пакистану з закликом до глобальної ісламської гегемонії.

Адмірал Зафар Махмуд Аббасі заявив, що Пакистан може стати відправною точкою для повернення світової слави Ісламу. Він також зазначив, що мусульмани домінували над світом за допомогою Ісламу, у той час як європейці встановили свою гегемонію, відкинувши релігію.

У коментарі до цієї заяви інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані пише: «Відновлення панування Ісламу стало всезагальною вимогою мусульман, у тому числі — в озброєних силах. Тим не менш, необхідно попіклуватись про те, щоб нинішні правителі не використовували ісламські настрої, щоб надати нове життя демократії,яку відкидають мусульмани, і закликати до іншої форми демократії».

Також у заяві міститься заклик до озброєних сил Пакистану: «Сила, якою наділив вас Аллах, дозволяє зробити Пакистан відправною точкою для відновлення ісламського життя і поховання смердючого трупа демократії за допомогою надання допомоги партії «Хізб ут-Тахрір» у встановленні Халіфату. Використайте свою силу, щоб створити державу з такою конституцією, у якій усі статті узяті із Корану і Сунни! Використайте свою силу, щоб створити державу, яка об’єднає ісламські землі в єдине утворення, поклавши край роз’єднаності і слабкості!Халіфат — це не просто вибір між варіантами, а шаріатський обов’язок усіх нас, і той, хто помирає, не присягнувши халіфу мусульман, той помирає смертю часів невігластва».


Огляд новин «Ар-Рая»
18.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню