Для Іраку немає іншого рішення, окрім як скинути тиранів і встановити панування Ісламу

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Альянс «Національна вісь Іраку» почав вимагати відставки голови держави і розпуску ради представників, у той час як інші закликали до формування уряду технократів після того, як прем’єр-міністр Аділь Абдуль-Махді подав у відставку на тлі триваючих демонстрацій і нових смертей. Про це повідомляє «AlJazeera».

У суботу (30.11.2019) прем’єр-міністр Іраку АдільАбдуль-Махді представив парламенту офіційне прошення про відставку. Джерела у його офісі сказали, що він головував на екстреному засіданні кабінету міністрів, щоб обговорити відставку. У заяві, опублікованій офісом у суботу, говориться, що парламент схвалив відставку, але, щоб відставка відбулась офіційно, парламент повинен підтвердити своє рішення на засіданні, яке відбудеться у неділю.

У своєму виступі прем’єр-міністр заявив, що уряд зробив усе можливе, щоб відповісти на вимоги демонстрантів і запропонувати реформи. Також він закликав Раду представників знайти відповідні рішення на своїй наступній сесії.

«Ар-Рая»: Америка, яка привела до влади цих корумпованих політиків, посадивши їх на шию іракського народу, щоб знищити те, що залишилось після її військової кампанії, — єдина, яка вилучає вигоду із їх присутності при владі. Вона відстежує події: якщо вкладі вдасться подавити демонстрації за допомогою сил безпеки, то це у її інтересах. Але якщо вони зазнають невдачі, тоді Америка побажає скинути їх — так вона зазвичай вчиняє зі своїми слугами, коли вулиці відкидають їх, — і замінить на інших, які продовжать зраджувати власний народ і служити ворогам Умми. Мусульмани ніколи не позбавляться від цього зла, поки не відмовляться від демократії і не приймуть Шаріат Аллаха, що забезпечить людям безпеку і захист людської гідності.


Огляд новин «Ар-Рая»
04.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая