Пакистанський режим на чолі з Імраном Ханом прагне до нормалізації відносин з Індією

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан закликав до регіонального миру, підкресливши, що дружні відносини між Індією і Пакистаном мають життєво важливе значення для миру у Південній Азії.

«Замість того, щоб битися один з одним, ми у Пакистані та Індії можемо боротись з бідністю, голодом і проблемами змінення клімату», — заявив Імран Хан, виступаючи на завершальному засіданні конференції на тему «Мир і розвиток у Південній Азії і на Близькому Сході».

Він попередив міжнародну спільноту від небезпечних позицій по відношенню до останніх змінень у регіоні у зв’язку з індійською агресією, додавши, що «сьогодні міжнародна спільнота повинна втрутитись, у протилежному випадку наслідки зачеплять увесь світ».

«Ар-Рая»: уряд Пакистану на чолі з Імраном Ханом з миті приходу до влади активно прагне до нормалізації відносин з Індією, у той час як уряд Моді в Індії не проявляє ніяких ознак стриманості ані у своїй політиці репресій в окупованому Кашмірі, ані у постійній агресії проти мусульман в Азад-Кашмірі. Подібною політикою пакистанський режим спонукає Індію до подальшої агресії , що і відбувалось останні сім десятиріч.

В Ісламі немає міцного миру з будь-якою невірною державою. Мир і процвітання на індійському субконтиненті наступить лише тоді, коли там будуть управляти мусульмани згідно положень Всемогутнього Творця. Саме Іслам перетворив Індію в економічний двигун світу. При Ісламі усі общини на індійському субконтиненті жили у мирі. Коли система і форма правління там змінились, регіон занурився у зубожіння. Але при владі Халіфату бідність і несправедливість з боку капіталістичної системи будуть усунуті.

 


Огляд новин «Ар-Рая»
04.12.2019

 

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая