Трамп хизується тим, що правитель Аль Сауд оплачує окупацію власної країни

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Президент США Дональд Трамп заявив, що Саудівська Аравія повністю покриває витрати по переміщенню додаткових військових сил США у королівство після атаки на «SaudiAramco».

«Це перший у своєму роді прецедент», — заявив Трамп на прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом у кулуарах саміту НАТО в Лондоні.

«Ви ніколи не чули нічого подобного. Ви ніколи у своєму житті не чули, щоб ми перекидали озброєні сили в іншу країну і нічого не витрачали», — сказав Трамп, звертаючись до журналістів.

«Як ви бачили, ми перекинули групу військ у країну (КСА). Вони платять мільярди доларів , і вони цьому раді», — додав американський президент.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині прокоментував заяви Трампа: «Так, це прецедент у своєму роді. Як сказав злочинець Трамп, його раби оплачують окупацію власної країни, обслуговуючи окупанта. Америка направила свої сили на Аравійський півострів лише для збереження нафтових і колоніальних інтересів, а також для збереження свого впливу у Саудівській Аравії і для швидкого використання сил у випадку необхідності у регіоні , який кипить і готується до змін.

Підтримання безпеки та інтересів Саудівської Аравії ніколи не хвилювало Америку або будь-яку іншу колоніальну державу. Як американські сили можуть захищати Саудівську Аравію від Ірану чи хоусітів, коли усі вони служать інтересам Сполучених Штатів?!Злочинний Трамп хизується тим, що саудівські правителі покривають витрати на колонізацію своєї країни. Ми ж повинні вдень і вночі працювати над тим, щоб звільнити Умму від цих правителів і замінити їх одним халіфом, який буде управляти нами згідно з Шаріатом Аллаха і захистить нашу гідність, святині і житло, а також забезпечить безпеку і добробут».


Огляд новин «Ар-Рая»
11.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню