Шлях звільнення Палестини — звернення до армій мусульман

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Комітет по спадщині Ісламської організації з питань освіти, науки і культури (ІСЕСКО) завершив чергову нараду у Рабаті створенням списку святих місць, у який увійшли мечеть аль-Харам, мечеть Пророка ﷺ і мечеть аль-Акса.

У свою чергу, міністерство вакуфів Палестини високо оцінило це рішення, а заступник міністра порахував, що воно «зіграє свою роль у збереженні аль-Акси як культурної та історичної спадщини, а також як місця поклоніння». Він також зазначив, що це рішення представляє собою «перепону перед зміненням історичних пам’яток аль-Кудса і продовженням процесу іудаїзації».

З свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині так прокоментував дане рішення:

«ІСЕСКО була і залишається інструментом мусульманських правителів і західних країн. Вона проводить зібрання і приймає рішення, заявляючи , що вони грають важливу роль у захисті мечеті аль-Акса і Палестини. Після кожного подібного рішення Палестинська національна адміністрація вітає і аплодує, хоча ці рішення насправді є лише міражем, що вводить в оману.

Той, хто бажає добра для Палестини, повинен прагнути до її звільнення, а не залишати її під окупацією, а потім вимагати захисту у окупанта, якого не хвилює історія, спадщина, святині і кров. Хто бажає добра для народу Палестини і мечеті аль-Акса, той повинен закликали армії Умми до виконання свого обв’язку, а не відволікати увагу за допомогою заношених рішень, займаючись порожньою витратою часу та применшенням значущості проблеми, перетворюючи її у проблему збереження культурних пам’ятників, а не в проблему окупованої землі , яка повинна бути звільнена якомога швидше.

ІСЕСКО зайнята лише зрадництвом мечеті аль-Акса, яку необхідно звільнити і очистити від сіоністів. Що стосується святості аль-Акси, то її збереже сам Аллах, а списки і таблиці не зіграють у цьому ніякої ролі».


Огляд новин «Ар-Рая»
11.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню