Йорданський режим продовжує заарештовувати членів Хізб ут-Тахрір

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сили безпеки йорданського режиму у вівторок (03.12.2019) заарештували Мазена аль-Хашламуна Абу Хамзу, коли той повертався додому. Його забрали із громадського транспорту і відвезли у будівлю сил безпеки , а потім перевели у Головне розвідувальне управління.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір негайно відреагував на цей арешт: «Йорданський режим як і раніше скерований у своїй несправедливості. Він переслідує носіїв заклику із Хізб ут-Тахрір, як нібито це вони продають країну та її багатство, прирікаючи людей на зубожіння. Мусульмани знають, що члени Хізб ут-Тахрір більше решти інших зацікавлені у захисті та підйомі Умми. Вони більше за усіх стурбовані порятунком ісламського світу від усіх лих, причиною яких стали режими і правителі, які продали свою релігію , країну та багатства народу за жалюгідну ціну лише для того, щоб залишатись на своїх престолах.

Ми переконані у правдивості обіцянки Аллаха і благої звістки Його Пророка ﷺ про те, що захисники Ісламу переможуть незалежно від того, наскільки згущаються над ними хмари. Аллах обіцяв перемогу віруючим у цьому світі та у загробному житті, сказавши:

إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الأَشْهَادُ

«Воістину, Ми надамо допомогу Нашим посланця та віруючим у мирському житті і того дня, коли предстануть свідки» (40:51)».

Огляд новин «Ар-Рая»
11.12.2019

 

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая