Пакистанський режим вступив у змову з Америкою та Індією проти окупованого Афганістану і Кашміру

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

В інтерв’ю порталу «DW» прем’єр-міністр Пакистану представив своє бачення по регіональній безпеці. Що стосується Афганістану, Імран Хан наполягав на тому, що Пакистан «робить усе можливе», додавши: «Ми закликаємо талібів, американців та афганський уряд до досягнення миру».

Що стосується окупованого Кашміру, Імран Хан виразив жалкування, сказавши: «Індія — ядерна країна, яка контролюється екстремістами, а Кашмір знаходиться в окупації більше п’яти місяців».

В інформаційному офісі Хізб ут-Тахрір у Пакистані заявили, що нинішній пакистанський режим піддає мусульман великій небезпеці так само, як і колишні режими. Коли Вашингтон стикнувся з жорстким опором з боку племен при окупації Афганістану, пакистанські режими один за іншим використали військову силу, щоб придушити опір. Тепер, коли боягузливі американські війська в Афганістані опустились на коліна і почали благати про пощаду, пакистанський режим взяв на себе посередницьку місію в укладанні угод,які врятують  Америку.

У заяві зазначається, що пакистанські режими один за іншим наносили удари у спину озброєного опору Кашміру, блокуючи усі форми реальної підтримки повстанців. І тепер, проявляючи «стриманість», режим Баджви–Імрана гарантує, що опір у Кашмірі буде публічно ліквідований, дозволивши прем’єр-міністру Індії Моді почати повномасштабну атаку на мусульман Кашміру без будь-якої відповіді з боку Пакистану.

На завершення Хізб ут-Тахрір у Пакистані звертається до мусульман країни: «Поки над нами стоять правителі, які підкоряються законам і вимогам колонізатора, ми завжди будемо програвати і усе більше занурюватись у безодню відчаю. Єдине рішення — встановити Праведний Халіфат, за допомогою якого мусульманські країни звільняться від колонізаторів. Тому мусульмани усіма своїми силами повинні прагнути відновити правління Ісламу, щоб покласти край стражданням Умми».

 

Огляд новин «Ар-Рая»
29.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню