Демократія допомогла правителям Пакистану відкрити двері для «легального» розграбування серед біла дня

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Накопичений борг у пакистанському енергетичному секторі паралізував країну, що вимусило режим Баджви–Імрана підписати угоди, які привели до виплати 570 млрд. рупій приватним виробникам енергії.

Як наслідок, шістнадцять осіб отримали суму у 415 млрд. рупій, інвестувавши усього 50 млрд. рупій. І усе це відбувається у країні, чий річний бюджет, виділений на розвиток країни, складає усього 480 мільярдів рупій.

Коментуючи це, Хізб ут-Тахрір у Пакистані у своїй заяві питає: «Хто дозволив правителям відкривати двері для «легального» розграбування серед біла дня? Відповідь проста — це демократія, яка використовується групою правлячих капіталістів як прикриття грабування».

Далі зазначається: «Посланець Аллаха ﷺ роз’яснив 1400 років назад, що мусульмани є партнерами у трьох речах: воді, пасовиськах і вогні. Таким чином,,Іслам заборонив приватизацію енергоресурсів та інфраструктури, внісши це у громадську власність, якою управляє держава від імені народу, а прибутки витрачаються на потреби суспільства. Ця модель далека від демократичної системи, де громадські засоби ідуть прямо у кишені приватного сектора».

Також у заяві підкреслюється: «Халіфат, який з’явиться у найближчий час, повністю зупинить відсоткові кредити та інвестиції. Халіфат — це вдоволення Аллаха і справедливість для людей. З його встановленням людство почне нову еру процвітання завдяки застосуванню економічної системи Ісламу, яка забезпечить витрачання прибутків від громадської власності на самих людей».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
13.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая