Рада Безпеки — це гніздо змов проти слабких, а не забезпечення безпеки

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Британія та Америка, два члени Ради Безпеки, є сторонами міжнародного конфлікту на півдні Ємену після того, як американці вичавили вплив британців на півночі країни, ввівши хусітів у Сану і знищивши Алі Салеха, британського агента. Про це пишеться у прес-релізі інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Ємені.

Як зазначається в заяві: «Південна перехідна рада (ППР) виступила проти уряду Хаді при підтримці Британії та її агента Об’єднаних Арабських Еміратів, тим самим переклавши контроль з правої руки на ліву, а атож розкривши дії Америки, яка стоїть за Радою південного революційного руху на чолі з Хасаном Баумом, та усіх тих, хто знаходиться на боці Ради».

У зв’язку з міжусобними битвами, які зараз кояться в Ємені, в заяві говориться, що «Рада Безпеки ніяк не намагається зупинити бойові дії між Хаді і Зубайді в Ємені і у той же час доручає сторонам конфлікту врегулювати ситуацію за допомогою Ер-Ріядської угоди».

Далі вказується: «Сама назва «Рада Безпеки» говорить про те, що вона повинна захищати країни,людей, їх честь і майно від конфліктів. Але відбувається протилежне. Мир бушує конфліктами і війнами, які розривають країни на частини, вбивають людей і примушують їх покидати рідні місця, що дозволяє членам Ради Безпеки розширити свій вплив і контроль на цих територіях».

На завершення зазначається: «При відсутності панування Ісламу Ємен так і залишиться полем битви між двома колоніальними країнами, Британією та Америкою, як заклопотані розширенням свого контролю і політичного впливу. Це беззаконня буде усунуто лише справедливістю Ісламу, який принесе людям спокій після створення Другого Праведного Халіфату».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню