Туніські служби безпеки арештували двох членів Хізб ут-Тахрір

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Туніський уряд не лише зачиняє мечеті, але й арештовує тих, хто засуджує цей огидний злочин, на який не наважувались найзапекліші вороги віруючих.

В заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Тунісі пишеться: «Цей уряд наважується виступати проти релігії Аллаха. Він не лише залишив дома Аллаха зачиненими у священний місяць Рамадан, місяць Корану, але й почав незаконно арештовувати тих, хто нагадує аяти із Священної Книги відносно тих, хто зачиняє Дома Аллаха».

Далі в заяві підкреслюється, що у понеділок у місті Сфакс служби безпеки арештували членів Хізб ут-Тахрір, Газі Тунісі та Аніса Убайда, за те, що ті вивісили плакати з аятами із Корану:

وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن مَّنَعَ مَسَاجِدَ اللَّهِ أَن يُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ وَسَعَىٰ فِي خَرَابِهَا أُولَٰئِكَ مَا كَانَ لَهُمْ أَن يَدْخُلُوهَا إِلَّا خَائِفِينَ لَهُمْ فِي الدُّنْيَا خِزْيٌ وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ

«Хто може бути більш несправедливим того, хто забороняє в мечетях Аллаха поминати ім’я Його і прагне зруйнувати їх? Їм варто було б входити туди тільки з почуттям страху. Ганьба їм у мирському житті і великі муки в Останньому житті» (2:114).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
27.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая